Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt miért csinálhatja, mi ez...

Ezt miért csinálhatja, mi ez az egész?

Figyelt kérdés

A volt barátomnak(Bence) van az egyik legjobb haverja(Martin), akit úgy ahogy ismerek, kb beszéltem vele a 3 év alatt amióta ismerem vagy 8x tehát alig ismerem, végülis tudok róla mindent amit Bence mesélt, de személyesen alig ismerem. Bencével csúnyán összevesztem fél éve, azóta már a baráti viszonyt sem tartjuk. Martin aki most szakított a barátnőjével akivel 3 évet volt együtt, 5 napja rám írt a szakítása után pár nappal,hogy mizu stb, elkezdtünk beszélgetni. 5 napja folyamatosan ír, éjszakábanyúlóan beszélgetünk, akárhol van akármit csinál, nekem írogat, nagyon jól elvagyunk amúgy, együtt röhögünk a hülyeségeken stb..:) Martin amúgy kb 3-4 hónappal ezelőtt letiltott engem faceről, majd most csinált egy új facet amin bejelöltem. Ezután írt rám és pár óra beszélgetés után elkezdte nekem mondogatni hogy milyen értelmetlen volt ezzel a csajjal lenni 3 évet, és hogy nagyon szégyenli magát és sajnálja de a barátnője azt kérte hogy tiltson le engem mert féltékeny volt rám(fogalmam nincs miért!!:o) Most is éjjel fél 3ig beszélgettünk, a strandról meg a kocsiból meg mindenhonnan nekem ír, képeket küldözget stb, és nem értem hogy ez most hogy is van. Hirtelen ekkora jó haver lettem, vagy van itt valami más is a dologban? Mert kicsit fura nekem hogy eddig sosem írt, most meg szétment a csajjal és egyből folyton nekem ír de nem értem ezt az egészet. Ja meg kiraktam egy képet facere, amin a barátnőimmel vagyunk rajta és elkezdi hogy hát ezen a képen is csak te vagy az egyetlen szép lány..

Most szerintetek mi ez az egész?

18/L



2014. jún. 28. 04:13
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és ugye ezelőtt, sosem írt rám, ha beszéltünk is én írtam rá mert kérdezni akartam valamit.
2014. jún. 28. 04:15
 2/7 anonim válasza:
Én valami olyasmit sejtek, ha nincs ló, jó a szamár is.
2014. jún. 28. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele mi ez az egész.Ha szereted akkor legyél vele azt kész.Senkire nincs rá írva hogy ennek meg annak a tulajdona.....főleg most hogy nincs barátnője.
2014. jún. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eh, hármasnak van igaza.
2014. jún. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megfog szoptatni kurni é seggbedug majd leköpbés elhagy
2014. jún. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Még,hogy 18/L...

Maximum 14/L...

Amúgy meg nem értem miért csodálkozol,hiszen éppen Te kezdeményeztel.Te voltál az aki bejelölte.Ő pedig ezt magában:

Na,fut utánam a kiscsaj.Kicsit teszem a szépet és a jót,aztán nyáron bevállalom egyszer-kétszer.

Remélem azt a “3 évet elpazaroltam arra a lányra“ maszlagot nem vetted be.

2014. jún. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem meg akar dugni. Ez nem csak barátkozás. Vagy bosszúból, vagy kanosságból.
2014. jún. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!