Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúként barátkozás leszbikus/b...

Fiúként barátkozás leszbikus/biszex lányokkal működik?

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 01:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiú max többet akarhat, de miért ne, jobb mint barátok nélkül lenni
2020. dec. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem mindenkinek meg kell adni az esélyt. Szóval persze miért ne.

További szép napot!

2020. dec. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van leszbikus barátnőm. Ő nem a nőies fajta leszbikus, butch vagy mi a neve és pasi barátai vannak főleg. De előre szólok. Ha rányomulsz egy leszbikusra vagy megpróbálod megtéríteni akár csak 1 menetre is, nos ne tudd meg mit kapsz ezért.
2020. dec. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Szia. Mukodik. Lasd biszex lany vagyok. Es nagyon sok fiu baratom van.
2020. dec. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy működhet, de gondolom nem fog gondot okozni, ha nem a "csajos" leszbikus lánnyal próbálkozol, hanem a férfiassal...:D de gondolom ez is olyan, hogy azt gondolja az ember, hogy attól, mert a lányokat szereti, de kinézetre meg egy tök jó csaj, akkor ahhoz könnyebb közelkerülni, hiszen nem fogja azt gondolni, hogy többet akarsz...:D
2020. dec. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem gondolok semmilyen hátsó szándékra. 😅

És köszi a válaszokat. 😊✌🏻

2020. dec. 28. 12:04
 7/12 anonim válasza:
100%
Szia én csak most regisztráltam, nem egészen tudom még hogy mennek itt a dolgok , de a kérdésedre a válasz igen működik ( tapasztalatból mondom) és én is nyitott vagyok olyen barátságra.( biszex lány vagyok )
2021. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

szia, a dolgok úgy mennek, hogy böngészel a kérdések között és válaszolsz. :D Anonimitás van, és jóság. :D

Jó kis oldal ez, üdv a klubban. :D

2021. jan. 5. 22:03
 9/12 A kérdező kommentje:
ja és, ha szeretnél barátkozni, írj nyugodtan. :)
2021. jan. 5. 22:04
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ismerősi körömben van egy 30-as férfi akinek a legjobb barátja egy fiatal leszbikus lány és biztos, gogy nincs semmi több köztük barátságnál, mert a lánynak is van kapcsolata és a férfinek is. Csak havonta egyszer elmennek iszogatni, beszélgetni és ennyi. Szóval nem lehetetlen a dolog. Ha van konkrét lány akivel szeretnél barátkozni, akkor szerintem már a barátság elején próbáld elnyerni a bizalmát és biztosítsd afelől, hogy nem próbálkozol be nála, tiszteletben tartod, hogy a saját neméhez vonzódik és nem próbálod meg "áttéríteni" őt a "helyes" útra. Ha látja, hogy nem nyomulsz és tényleg csak a barátja szeretnél lenni, akkor szerintem bele fog menni, hogy barátkozzatok.
2021. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!