Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha feszült vagyok...

Mit tegyek ha feszült vagyok és nem tudok lenyugodni?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdődött el úgy nagyon nem is aludtam faj a hasam hányingerem van és a barátommal is sokat veszekedünk mindig rossznak érzem magam és ha mondom akkor neki esik szarul és mindenen robbanok ha próbálnak segíteni pedig megrosszabb mit tegyek?

2020. dec. 29. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Menj majd el a nogyogyaszhoz, lehet baba erkezik :)
2020. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Volt együttléted a barátoddal?

Mert ha igen,terhes is lehetsz.

2020. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jajj arra nincsen semmi esély kb ^^ es teljesen másképp faj a hasam inkább szúrt fent a gyomromnal ami azért is lehet mert nem ettem
2020. dec. 29. 18:17
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Stressz,frusztrációd nincs?

Nincs valami olyan dolog,ami miatt rosszul érzed magad (lelki)?

2020. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti eléggé stresszes vagyok mostanában, itthon nem szeretek lenni és ez miatt is lehet de most valahogy sokkal erősebb mint máskor néha van ilyen 4havonta de most nagyon nagyon és kb mindenen sírok :( sok minden miatt rosszul érzem magam nem érzem magam olyan embernek aki meg tudna felelni és amikor kapom hogy mit csinálok rosszul megrosszabb a helyzet úgy érzem senki nem ért meg
2020. dec. 29. 18:21
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
A párod miatt nem szeretsz otthon lenni?
2020. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Meditálj, ülsz és nem gondolsz senmire, csak a környezet zajait figyeled és ennyi. Ha jön valami gondolat, akkor hessegesd el, próbálj semmire sem gondolni.
2020. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
A pia miatt van, irritálja a gyomrod, és most be van gyulladva. Igyál kevesebbet, meg kevésbé töményet.
2020. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
#8 mindenki magából indul ki😁
2020. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A szüleim miatt nem szeretek itthon lenni és nem szoktam inni ^^
2020. dec. 29. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!