Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt vettem észre középsulis...

Azt vettem észre középsulis társaim körében felüket még mindig nagyon érdekli a státusz, miért?

Figyelt kérdés
Státusz alatt gondolok a pénzre, kinézetre, milyen csajjal beszélgetnek/vannak együtt. És főleg az bosszant, hogy az emberileg legrosszabb csajok után futnak. Ez miért lehet?

2021. jan. 10. 11:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ennyire elvakítanák őket a státuszok?
2021. jan. 10. 11:38
 2/11 A kérdező kommentje:
*státusszimbólumok
2021. jan. 10. 11:38
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Sok felnőtt is ilyen. Általában a saját egójuk nincs rendben, azért kell nekik valami státuszszimbólum förmedvény.


Viszont zsák a foltját és rólad is sokat elárul, ha azon rágódsz, hogy ki mi alapján választ párt. Van egy olyan érzésem, hogy neked meg ezek az emberek kellenének, akik igazából pontosan annyira hitványak, mint akik után futnak...

2021. jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert amióta világ a világ a tinik ilyenek voltak. Valamennyire kinövik majd ezt, lesznek más prioritások is, de hidd el, felnőttként is megy az utálkozás ha x jobban keres mint y, vagy magasabb poziba kerül. Ez egy általános emberi tulajdonság, hogy az ember többet akar, mint amije van.
2021. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tévedés, nem kellenek, csak érdekel ennek a pszichológiája.
2021. jan. 10. 11:44
 6/11 A kérdező kommentje:
Én örülök is, hogy akiknek ez számít nem is keresnek, mert legalább nem kamu emberekkel veszem körbe magam
2021. jan. 10. 11:45
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

"az emberileg legrosszabb csajok után futnak"


Szerinted, szerintük meg nem.


Anyám szerint már rég rá kellett volna mozdulnom az utcánkban lakó Julcsára, mert olyan jól bánik a gyerekeivel, és mikor ő beszélgetett vele olyan tisztelettudóan és szépen beszélt.


De nem érti megy, hogy engem zavar, hogy Julcsának 3 gyereke van 3 különböző pasitól, + annyiiyra el van hízva, hogy nincs nyaka.

2021. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ez saját döntés, csak arra gondoltam, hogy minek kell nekik a flegma csaj, aki nem tett le semmit se az asztalra, csak anya meg apa megvett neki mindent és erre fel ő bármit megtehet.
2021. jan. 10. 11:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Felszínesség, önismerethiány.


"Szerintem ez saját döntés, csak arra gondoltam, hogy minek kell nekik a flegma csaj, aki nem tett le semmit se az asztalra,"

Bemutatok egy átlagos primitív gondolkodásmódot.

Betti nagycsöcsű, pushupos, hatalmas szájú szexis csaj, akit sokszor megdugtak és már olyan vad, bevállalós lett, teli van önbizalommal. Nem számít, hogy nem tett le semmit, hogy megbukik mert olyan buta mint a segg.


Aki primitív, az hisz annak az illuzórikus felszínes képnek, amit mutat ez a lány: hogy tehetős, "felsőbbrendű", mert van pénze, és tudja mit csinál az életében, laza, mert leszarja a sulit, igazi önálló vad lány. Azért flegma, mert menő és laza, és nem azért, mert önkényes picsa.


""az emberileg legrosszabb csajok után futnak"

Szerinted, szerintük meg nem."

Szerintük nem, de objektíven nézve nem nehéz meglátni ki lehet emberileg egy szar, és meg lehet jósolni milyen jövője lesz a kapcsolatuknak.


Én osztálytársam anno, picsa csaj meg a srác összejöttek. A csajról volt fent neten pucér kép, sok palija volt, de tudod, insta, sok követő, csajok megjelölése, facebook kommentek "jaj de cuki vagy ^^ dögös". Tehát volt egy jól kialakított képe magáról virtuálisan, amit az öltözködésében is megmutatott. Ennyi elég egy olyan embernek, aki nem lát a viselkedések mögé. Iszonyat szar kapcsolatuk volt, az osztályban rengetegszer veszekedtek, de nem hagyták el egymást a szex miatt.

2021. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az ilyen lányokat bárki felismerheti úgy gondolom. Már amikor beszéltél vele 10 percet tudod legalábbis szerintem. Csak sokan a kinézetre adnak
2021. jan. 11. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!