Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan írjak egy jó barátom...

Hogyan írjak egy jó barátom anyukájának egy meglepetésbulit illetően?

Figyelt kérdés
Két barátom is most lesz 18 éves és egy szűk meglepetésbulit szeretnénk nekik szervezni. Beszéltem az egyik barátommal is erről és azt mondta, hogy esetleg lehetne náluk falun aztán egy másik barátom viccből felhozta, hogy majd én megszervezem és így is lett. A barátom anyukájával szeretnék ezért kapcsolatba lépni, akivel egyeltalán nem ismerjük egymást és tulajdonképpen udvariasan szeretném megkérdezni tőle, hogy van-e valami ötlete vagy tarthatnánk-e ott a kettőjük szülinapját. ez pofátlanság? hogyan fogalmazzam úgy, hogy ne legyen az? magázzam? mutatkozzak be részletesen?

2021. jan. 11. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, magázd. Ha neki ez nem tetszik, akkor majd felajánlja a tegeződést, de ezt kettőtök közül csak ezt kezdeményezheti.

Nagyon részletesen nem kell bemutatkoznod, csak annyira, hogy "Sanyi/Pisti/Lali barátja vagyok, osztálytársa/edzésről ismerem" Leírod, hogy meglepetésbulit szeretnétek neki szervezni, és van-e javaslata helyszínre. Tök ismeretlenül szerintem nem érdemes azzal indítani, hogy náluk tartanátok - ha nyitott erre, majd felajánlja.

2021. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*csak ő kezdeményezheti
2021. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, én is mindenképp így gondoltam. Nagyon kellemetlennek érezném, hogy tulajdonképpen rátukmáljam, hogy náluk legyen ez az egész úgyhogy eleinte csak kérdezősködöm.

Nagyon köszönöm a gyors és értelmes választ!

2021. jan. 11. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!