Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Facebookon van valamilyen jó...

Facebookon van valamilyen jó ismerkedős csoport fiatalok számára?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok és szeretnék különböző -különleges és egyedi stílusú- lányokkal/fiúkkal ismerkedni, de hiába kerestem facen ilyen csoportot mindig olyat adott be ahol 30 fölötti emberek vannak és na, az még öreg hozzám kicsit

esetleg valaki tud valamilyen jó csoportot? c:



2021. jan. 18. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Ööö... itt esenleg nem szeretnél ismerkedni??
2021. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Itt most rádfognak találni az egyedi stílusú kanos fiúk.


Majd a viccesebb privát üziket másold be :D

26f

2021. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Igazából mindegyik facebook csoportnál lehet ismerkednék az aktív felhasználók között, csak beszélgetésbe kell elegyedni velük egy érdekes témánál.

Ja és nem vagyok öreg! 😥

F/31

2021. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Hát, kérdés az, hogy mit találsz egyedinek. A legtöbb húdeegyedi vagyok csoport szimplán átmegy pózerkedésbe.

Pár éve a tumblr csoportok eléggé pörögtek és mindenki full egyedinek akart tűnni, de ugyanazokat a szövegeket nyomták.

Most épp az introvertált csoport megy, de ott vannak idősebbek is és néha szintén átmegy a vicc kategóriába.

Csajként, amúgy akárhova belépsz, elég lájkolnod pár hozzászólást és majd írni fognak. Van valami, ami érdekel vagy ami miatt saját magad egyedinek tartod?

Persze, én is dumálnék veled, ha tényleg érdekes vagy, tudsz jó témákat, vannak egyedi gondolataid. Elég sok időm van mostanában messengeren lógni.

2021. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a Tanulom magam csoport?
2021. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Annak az oldalnak van csoportja is? :O Facebook keresőben nem találom.
2021. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, összekevertem. 😅

A Sikerre Hangolva csoportra gondoltam. 😃

2021. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!