Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek túlzás lenne a...

Szerintetek túlzás lenne a szülinapjára így írni neki?

Figyelt kérdés

A barátságunk már elhidegült, távolság miatt már nem vagyunk legjobb barátnők, de még mindig találkozunk (igaz, csak ritkán, amikor mindketten közel vagyunk, évi pár alkalom). De attól még beszélünk, meg jóban vagyunk, csak már nem úgy mint régen. Túlzás lenne ha a szülinapjára azt írnám, hogy "Boldog szülinapot hercegnő!". A többi barátnője még cifrábbakat ír. pl. babám, életem...stb. Túlzás lenne, ha ilyet írnék, úgy, hogy soha nem mondtam neki még ehhez hasonlót?


16L



2021. jan. 19. 14:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én mindent túlaggódok, még a legközelebbi barátaimmal kapcsolatban is, sőt még a családommal kapcsolatban is.
2021. jan. 19. 15:24
 12/14 anonim ***** válasza:
60%
Ez egyáltalán nem ciki. Te teszel kedvességet és még te aggódsz, hogy mi lesz ha. Törölni tuti nem fogja, biztos örülni fog neki, nyugi!
2021. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Holnap lesz a szülinapja. Csak még egy kérdés. Ha mondjuk úgy írok neki, hogy "hercegnő" akkor megsértődhet abban az esetben, ha mondjuk ő kemény csajnak tartja magát és nem szereti a "hercegnőket"? Mert lehet, hogy azt hiszi, hogy azzal, hogy "hercegnőnek" hívom azzal az érzékeny, elkényesztetett nyápic csajokhoz hasonlítom akik hercegnőnek hiszik magukat. Pedig így akarom írni a köszöntését, mert én például örülnék ha valaki ilyet írna, meg tetszik ez a megszólítás, csak eszembe jutott, hogy lehet, hogy neki teljesen más az elképzelése a "hercegnőkről" és nehogy sértésnek vegye.
2021. jan. 22. 23:26
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj hercegnőt, pont én is erre gondoltam.
2021. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!