Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy tanácsot kérnék tőletek!...

Egy tanácsot kérnék tőletek! Minél több komment van annál jobb! Szóval segítetek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel csak szórakoztam pedig szerelmes voltam belé


És eltelt pár hónap én elkezdtem vele búnkozni ő visza búnkozot és úgy érzem ,hogy meg változot a kapcsolatunk szertném újból ,hogy a barátom lenne

pedig kedves volt es még szóba is ált velem ezzek útám is de én ezt a

bunkózásommal hálaltam meg


De mit írjak neki ,hogy tiszta vizet öntsük a pohárba?? nem akarok tőle semmit mert barátja van...de ezt meg szertném vele beszélni..ti milyen szöveget írnátok a helyemben ?? Nekem csak hülyeségek jutnak eszembe

Vajon érdekelné az írományom?


2021. jan. 22. 22:01
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
És most nagy nagy büntudat van a válamon
2021. jan. 22. 22:01
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle bocsánatot!
2021. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Rég beszéltünk már! Bocsánatot szeretnék kérni, amiért ilyen bunkó voltam veled legutóbb. Csak szerettem volna ezt veled megbeszélni, mert bűntudatom van miatta.

- Kb. ezt

2021. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

De mit írjak ? Ez a szoveg jó:


Szia ..... azt vettem eszre hogy a viszonyunk már nem olyan jó..mint régebben pár honapja

Lehet ,hogy csak be beszelem magamnak (EZ A BESZELGETÉS KÖZTUNK MARAD ? )


Meg sertetelek valamivel ??

Engem ez télnyleg érdekel mert jól érzem hogy meg sértetelek valmivel ?!

Nem azt mondom ,hogy barátok voltunk de jó osztály társ kapcsolat volt köztünk szentem...de igaz ,hogy már nm vagyunk osztály társak..de szerteném ha megint jó lenne kettonk kozot a kapcsolat szóval érted 😅 ?

Kicsit hosszú lett tudom de remelem h eljutál idáig..figyi tudom jól h nm vok a szived csucske es azt is tudom hogy fura h igy rád irok a semmiből

De ezt meg szerteném beszelni veled 🙂

2021. jan. 22. 22:27
 5/34 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kérj bocsánatot, nevezd meg miket tettél, amit nem kellett volna. Ha ez nem segít, sajnos már esélytelen, eljátszodtad.
2021. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
3as koszi de nem vettem eszre
2021. jan. 22. 22:29
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Egész jó a szöveged, de ne kérdezgesd annyira, ha tudod mit rontottál el, mert az idegesítő.
2021. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
De vajon erdekelmi fogja ?
2021. jan. 22. 22:39
 9/34 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni. Mindennek megvan a kockázata.
2021. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt semmi kockázat,legalább megpróbáltad, rosszabb nem kesz, de jobb lehet NE TÖKÖLJ ANNYIT, RAJTA!!
2021. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!