Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy egyeseknek...

Miért van az, hogy egyeseknek agyonlájkolja mindenki a képeit, de soha egy komment, hozzászólás, másoknak meg mindenki frappánsabbnál frappánsabb kommenteket küld, mintha kb. versenyeznének, hogy bókol jobban?

Figyelt kérdés
Ez kifejez valamilyen érzést az adott személyek felé?

2017. júl. 11. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem, de az biztos, hogy túl sokat lógsz a facebookon.
2017. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem 1 db profilkép van fent, egy teljesen normál arckép alig sminkkel. Ott áradozik a sok paraszt, élőben meg kb. keresztülnéznek rajtam. Úgyhogy engem csak felbőszítenek az ilyenek, tiltom őket a p.ba.
2017. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos az a sok lájk? Fent vagyok közösségi oldalon, de engem ez nem érdekel, és nem hasonlítgatom magam másokhoz...
2017. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Engem nem a lájkok száma érdekel, hanem az, hogy az egyik emberre miért reagálnak így, a másikra megy úgy. Két évfolyamtársamról van szó. Mindkettő szép lány, az egyik, akinek a képe alatt a versenyzős bókok vannak, anyuka lett. A másik egyedülálló. Ha valaki foglalt annak jobban mernek a fiúk bókolni? :D
2017. júl. 11. 23:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok időd van hülyeségekkel foglalkozni. :-)
2017. júl. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!