Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes vele újra...

Szerintetek érdemes vele újra felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Még középiskolában, 8 éve volt egy nagyon jó barátom, akivel elég jól kijöttünk, de a középsuli vége után teljesen elváltak útjaink, azóta 2 évente ha két mondatot beszéltünk, szerintetek érdemes lenne újra felvenni a kapcsolatot vele rendesen úgy mint 8 éve, vagy ez már nem fog működni, valamint ennyi idő után is valaki barátnak számít még?

2021. jan. 24. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kiváló, bizalmas, jó barátom a gimiben. Fiú. Mindig egymás mellett ültünk. 1974-ben érettségiztünk, a bankett után kettesben vártuk meg a felkelő napot a Gellért-hegy tetején. Csodálatos volt. Érettségi után elkanyarodott az életünk egymástól. Ő vidékre került, megnősült, jött a gyerek, külföldre került, stb. Én férjhez mentem, én is éltem az életemet.

Aztán jött a wiw, és 2004-ben egymásra találtunk. Hamarosan személyesen találkoztunk, és boldog örömmel, hosszan öleltük egymást, és ott folytattuk a beszélgetést és úgy, ahogy anno félbemaradt.

Soha nem szabad kihagyni a lehetőségeket. Vagy fogadtatásra találsz, vagy nem. De a próbát megéri! Légy természetes, olyan, mint akkor voltál, amikor elsodort az élet egymás mellől benneteket.

2021. jan. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes felvenni a kapcsolatot.
2021. jan. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy érdemes. Két lehetőség van: működik és az jó, nem működik és nem vesztettél semmit.
2021. jan. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Nem véletlenül nem beszéltek...

Ha érdemes lett volna, akkor nem szakad meg a kapcsolat

2021. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy még facen beszéltünk pár hónapja és hát elég sokszor vagy óránként vagy másnap írt vissza, holott zöld volt állapota, nem tudom ez azt jelenti e hogy csak engem ignorál, vagy alapból így ír vissza másnak is....
2021. jan. 24. 12:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van aki csak naponta párszor nézi meg üzeneteit, vagy munkája olyan, ami miatt nem tud gyakran írni, esetleg a személyességet jobban preferálja.

Személyes találka és meglátjátok.

2021. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jaaa.
2021. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!