Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes újra felvenni a...

Érdemes újra felvenni a kapcsolatot az egykori legjobb barátnőmmel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 éve nem beszélünk az egykori legjobb barátnőmmel. Körülbelül 6 éve ismerkedtünk meg, nagyon gyorsan jóban lettünk és körülbelül 5 évig szinte elválaszthatatlanok voltunk. Szinte mindennap beszéltünk, bulizni jártunk, vagy én voltam náluk, vagy ő nálunk. Olyan volt nekem mintha a testvérem lenne, teljesen egy hullámhosszra kerültünk. Közben egyetemen más irányba mentünk (egy ideig csoporttársak voltunk) és mindketten komoly párkapcsolatba kerültünk, szerintem itt kezdődhettek a problémák. Egyre inkább úgy éreztem, hogy elhanyagol engem a barátja miatt, de közben valószínűleg én sem nyitottam már úgy felé, mint azelőtt (nagyon sokat voltam együtt én is a barátommal akkoriban). Egyre ritkultak a beszélgetések, veszekedtünk néhányszor és végül én írtam meg neki, hogy ennek így nincs értelme, mert akkor már a sokadik levele volt teljesen semmitmondó és talizni sem tudtunk rendesen. Ez 1 éve volt, azóta egyre jobban hiányzik, de sem ő nem keresett, sem én őt. Anno az utolsó levelemre azt írta, hogy valahogy eltávolodtunk egymástól és nem érti, hogy miért de ez van. Az a kérdésem, hogy szerintetek érdemes őt keresnem és ha meg tudjuk beszélni a dolgokat, akkor lehet minden olyan mint régen?

Előre is köszi a válaszokat!



2014. máj. 29. 13:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Az is sokat segítene, ha egy pár mondatban leírnátok, hogy ki mit írna neki. :) Köszi!
2014. máj. 29. 13:08
 2/3 LoveVirg159 válasza:
Szia! Az már biztos, hogy semmi nem lesz ugyan olyan mint régen, DE attól érdemes lenne megkeresni ha ennyire jóban voltatok. Írj olyan üzenetet ami kicsit megbánó de egyben kérő is. Pl.: Szia! Sajnálom amit akkoriban mondtam. Nem lehetnénk újra barátnők? Hiányzol és szeretném ha újra barátok lennénk. .. vagy valami ilyesmi. Remélem hogy segítettem egy picit, vagy legalább egy kis önbizalmat adtam e pár mondat erejéig.
2014. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :)
2014. máj. 30. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!