Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történt egyik napról a...

Mi történt egyik napról a másikra ezzel a sráccal?

Figyelt kérdés

A problémám a következő:

Van egy srác, akit gyerekkorom, jobban középiskola óta ismerek, de hónapokkal ezelőttig még csak nem is beszéltünk soha. Nekem van egy párom, az említett srác közeli rokona egyébként az én páromnak.

Az elmúlt időszakban sokat voltam kénytelen itthon lenni egyedül, ugyanis a párom külföldön dolgozik, barátaim nincsenek. Régebben mindig is fiú barátaim voltak, és a páromnak nem is volt ellenére az, hogy én a rokonával szorosabb baráti viszonyt ápoljak, így az elmúlt hónapokban a sráccal mondhatni legjobb baráti viszonyba kerültünk, segített nekem a férfi munkában, megbeszéltünk mindent vagy ha más nem, csak vicces képeket küldtünk egymásnak messengeren, megosztotta velem a bizalmas dolgait vagy a lány ügyeit, ha átjött a falunkba, akkor mindig szólt nekem, hogy otthon vagyok-e. Tudja, hogy szeretem az autókat, ezért ha volt valami baja az autójának, mindig bevont a tesztelésébe, ha játszott számítógépen, mindig mutatta messengeren, hogy mit játszik, elmondta miről szól stb. Minden nap hülyéskedtünk valamit. Egy héttel ezelőttig. Ugyanis múlt hét csütörtök óta mint akit elvágtak. Ugyanúgy jött át, ittunk egy kávét, beszélgettünk, mentünk egy kört autóval, ő hazament, majd a további napokban nem lehetett vele beszélgetni. Egyszavas válaszokat írt, már nem kérdezett vissza, vagy csak és kizárólag emojival válaszolt egy üzenetemre, vagy régebben ahogy a munkája engedte, azonnal válaszolt nekem (kb 20-30 perc), most ezekre az emojikra is 2 órát kell várnom. Teljesen meghalt a beszélgetésünk, már egy ilyen semleges válasza után írni sem merek. Néha megpróbálok valami hülyeséget küldeni, de arra is csak emojit kapok már és nem pedig mint régen, hogy eszébe jutott róla valami és elmondta nekem. Az, hogy én ezt a barátságot felépítettem, nagyon sok időmbe került, hiszen minden barátom a végén úgyis elhagyott, mindig egyedül maradtam. Annyira szükségem volt rá, annyira örültem neki, hiányzik, és most ott vagyok egy hete, hogy fogalmam sincs, mit rontottam el. Ugyanolyan voltam azon a csütörtökön, mint máskor, semmivel nem bántottam meg. Megkérdezni nem merem, hogy mi a baja, ugyanis félek a reakciójától és nem akarok családi összejöveteleken feszélyezve jelen lenni.

Elsősorban srácok véleménye érdekelne a témával kapcsolatban, hogy ti mitől váltok egyik napról a másikra teljesen idegenné, érdektelenné?



2021. jan. 28. 09:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fél, hogy beléd zúg, és nem akar problémát. Van ez így, amikor túl közel kerül egymáshoz két ember, akiknek nem feltétlenül lenne szabad. Ilyenkor rohadt nehéz ugyanúgy hülyéskedni és beszélgetni a másikkal, eljátszani, hogy "csak haverok vagyunk", miközben titokban majdnem belepusztulsz. Ezért úgy döntött, hogy leépíti a kapcsolatotokat, még ha ez neki is rossz. De ez csak egy tipp a részemről.
2021. jan. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy tegnap is jött ki, de az, hogy megkérdezte hogy itthon vagyok-e, konkrét céllal történt, ugyanis hozott nekem valamit, amit régebben mondtam neki, hogy ha erre jár, hozza már el.. Egy órát volt még nálam beszélgetni, de élőben nem látom rajta azt, amit messengerben érzékelek.
2021. jan. 28. 09:39
 3/19 A kérdező kommentje:
Tehát akkor kedves első, az történt, hogy többet kezdett érezni? Tudok valamit tenni vagy elveszítettem?
2021. jan. 28. 09:40
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy barátnője lett és nem nézi jó szemmel, hogy írogattok.
2021. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azt kizártnak tartom, ugyanis volt egy nő neki "arra", mondta is, hogy nem akar most komoly kapcsolatot se vele se mással, valamint arról biztosan tudnánk!
2021. jan. 28. 09:43
 6/19 A kérdező kommentje:
Illetve a barátnő témához visszatérve, egy nővel ismerkedett egyszer, és a nő azt akarta hogy szakítsa meg velem a kapcsolatot, és a srác közölte, hogy nem fogja és a nő lelépett.
2021. jan. 28. 09:44
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
#3: Nem tudom, ez csak egy feltételezés. Szerintem próbáld vele őszintén megbeszélni, de arra számíts, hogy ha beléd szeretett, akkor neki nem lenne elég a barátság, viszont mivel valószínűleg bekavarni sem akar, így ki fog lépni, vagy legalábbis ridegebb lesz. Ilyenkor csak két út van: vagy kapcsolat, vagy semmi.
2021. jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet, hogy a párod mégiscsak szólt neki.
2021. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Sajnos én magamból indultam ki, hogy én képes voltam évekig barátja lenni olyan embernek, akit nagyon szerettem, nem tudtam volna egyszerűen csak lelépni.

De ezt mégse kérdezhetem meg tőle, hogy "szerelmes lettél belém vagy mi?", burkoltan meg hogyan?

2021. jan. 28. 09:48
 10/19 A kérdező kommentje:
#8: mondtam a páromnak, hogy nem értem, mi lett Xy-nal. Nem utalt semmire, hogy beszélt volna vele és videón nem is láttam rajta, hogy hazudna, még kifejezetten meglepett volt. Ennek ellenére benne van a pakliban az is, viszont akkor már az elején közölhette volna.. Úgy tűnt, ő is örül neki hogy van aki figyeljen rám vagy segítsen nekem, hiszen benne megbízik.
2021. jan. 28. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!