Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szoktátok mondani barátoknak...

Szoktátok mondani barátoknak h szeretitek őket?(csak 1 szemelynek pl 2 lany kozotti baratsagnal) Nem félreérthető?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat!
2021. jan. 31. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik szeretik az ilyesmit, azoknak igen, aki meg nem ez a típus, annak nem. Van egy ismerősöm, szinte még barátnőnek se mondanám, vele például simán mondunk egymásnak ilyesmit, meg spontán megöleljük egymást, nála sokkal közelebbi barátnőkkel meg soha nem csinálunk ilyet.

Ebből is látszik, hogy ez semmit nem mond el a kapcsolat mélységéről.

2021. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálam ugye hamar lettünk nagyon jóba és alap h mindig megöleljük egymást ezért picit tanácstalan vagyok
2021. jan. 31. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még fiú haverjaimnak is szoktam,mikor őrültködünk,és egy jót röhögünk. Nem félreérthető,attól függ mi az oka annak,amiért mondod.
2021. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A korosztályomban most ez nagyon divat lett, de én egyáltalán nem vagyok egy érzelgős típus, ezért senkinek se mondom, meg szíveket se küldözgetek, nekem ez már sok lenne heteroként.

16/L

2021. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat írtam neki és cukin reagált❤
2021. jan. 31. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!