Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haverom áthívott magához...

Haverom áthívott magához estére inni, ilyenkor mit szokás vinni, ha ott is alszok?

Figyelt kérdés
Nem igazán mentem még máshoz inni, vagy akár ott maradni szóval nem nagyon tudom

2021. febr. 2. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Ember, ez egyértelműen meghívás szexre! Ha nem vagy homo, akkor jobb, ha nem mész. Ilyenkor hamar előkerül a lompi... ismerjük már ezeket a sztorikat.. haverom áthívott inni. Hát ez elég meleg!
2021. febr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Gumit
2021. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom az első két válaszadónak még életében nem voltak barátai.

Ha tudod, hogy hol alszol, akkor vigyél hozzá megfelelő cuccukat, pizsit, hálózsákot vagy hasonló. Esetleg te is vihetsz valami italt.

2021. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Fogkefe! :D

Meg persze a #3 által említett dolgok.

2021. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi nektek, természetesen kivétel az első 2 :D

ment nektek a pipa

2021. febr. 2. 13:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vendégségbe nem illik üres kézzel menni, én sem szoktam. Elég egy apró valami, de mivel ivászat lesz, vigyék sörkorcsolyát vagy italt.
2021. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!