Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barát mond olyat, hogy...

Egy barát mond olyat, hogy kevesebbet beszéljünk, meg ne találkozzunk?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván nem.
2021. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Egy netbarát igen.
2021. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Őőőő, nem. Esetleg valami nyomósabb indokkal igen, pl. "most egy hétig nem tudunk nagyon beszélni/találkozni, mert elutazunk a családdal", vagy "1 hét múlva államvizsgázok, és most ezerrel tanulnom kell" stb.
2021. febr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Oszinten szolva egy fullaszto, fojtogato baratsagnak nevezett kapcsolatban, ahol az egyik fel tapados, mondhat.
2021. febr. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a fenéért ne mondhatna, emberek vagyunk, nem gépek. Mindenkinek jön néha olyan időszaka, amikor nem kér mások társaságából. Gondolom te is jobban örülsz, ha megkér, hogy hagyd kicsit békén, mintha egyszerűen szó nélkül otthagyna a phaszba vagy egyik napról a másikra megszakítaná veled a kapcsolatot. Ez legalább így tiszta és később újra fel lehet venni a fonalat - már ha nem vagy értelmileg analfabéta
2021. febr. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó. Erről a kapcsolatról tudni kell, hogy tavaly minden nap rám írt, elpanaszolta a baját, meghallgattam, anyagilag segítettem, támogattam. Aztán amikor rendeződtek a dolgai, elkezdte mondani, hogy sokat beszélünk, ne találkozzunk, stb. Egyedül élek, esténként jól esik egy kis beszélgetés, ezért is szoktam rá irni, de inkább egyedül játszik a gépen, mintsem velem beszélgetne. Úgy érzem magam, mint egy rongy, amit eldobtak.
2021. febr. 18. 07:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor ő nem a barátod. Használt amire csak tudott mostmár nem kellesz neki.
2021. febr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy csomó dolgot önként, szívességből tettem meg neki. Erre most azt mondja minek csináltam, senki nem kötelezett rá.
2021. febr. 18. 09:44
 9/10 A kérdező kommentje:
Na az ilyenek miatt van elegem az emberekből.
2021. febr. 18. 09:52
 10/10 kerjoz ***** válasza:
ak felejtos, egy percigsem siránkozz utána!! majd jon a kovi, lesz még jo hány barátod, mindig vannak kihullók az életunkbol
2021. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!