Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan vegyem ra a barataimat...

Hogyan vegyem ra a barataimat hogy talalkozzanak velem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy fura a kerdes de az a lenyeg hogy mar lehet talalkozni baratokkal (szerintem) max maszkba leszunk

Es a barataim mar talalkoznak/talalkoztak is más barataikkal de velem nem

Nem akarok fura lenni vagy ilyesmi (nyilvan jobban esne ha ok hivnanak meg engem) de mit tegyek hogy talalkozzunk? En hivjam el oket? Hova?

Vagy inkabb az lenne a kerdesem hogy mit irjak/mondjak nekik, hogy nekik jusson eszukbe a talalkozas? Ha mar szoba kerul “cselekszek” en, csak az a baj h szoba se kerul senkivel. :((

17/L es elore is koszi



2020. máj. 11. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetnél te, aki kicsit jobban összefogja a társaságot, és felveti a találkozás lehetőségét?

Lehet, azért nem hívtak, mert eddig is passzívabb voltál. Itt az ideje aktivizálni magad kislány! :)

2020. máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat, rosszul fogalmaztam eddig. Itt nem egy tarsasagrol beszelek, hanem kulon szemelyekrol, akikkel ha talalkoznek akkor valoszinuleg 2esben
2020. máj. 11. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Írj privatot nyugodtan ha gondolod

En így elsőre amúgy nem értem hogy mi a gond

Rájuk írsz hogy van e kedvük találkozni és kiültök vmelyik parkba beszélgetni esetleg bementek egy boltba ott vesztek italt és akkor lazán elbeszelgettek 21l

2020. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ráírsz valamelyikre, hogy "Szia! Nincs kedved találkozni?". Nem értem, hogy miért fontos hogy NEKIK jusson eszükbe és miért nem jó, ha Te jössz az ötlettel, hogy találkozzatok, de ha ezt szeretnéd, akkor csak írd meg, hogy hallottad, hogy ők már ezzel meg azzal találkoztak és már jó lenne összefutni, főleg, hogy jön a jó idő. Erre a válsz tutira az lesz, hogy igen, mikor lenne jó.
2020. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha Budapesten élsz,még nem találkozhatsz barátokkal.

Ha vidéken,lehet félnek attól függetlenül hogy feloldották a korlátozásokat.

Videóchat nem opció?

2020. máj. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!