Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Lehet velem van a...

Mit tegyek? Lehet velem van a hiba?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom akivel online nagyon simán tudok beszélni. Közös érdeklődési körünk is van. Legjobb barátként tekintek rá. De amikor egymással vagyunk, akkor valahogy nehezen megy a beszélgetés, legalábbis én így érzem néha. Ő szinte az egyetlen ember akivel beszélek a családomon kívül. Nagyon félek, hogy elveszítem. Neki van rajtam kívül jópár barátja és nagyon jól kijönnek. Én néha ezért féltékeny vagyok a barátjaira.


Ha van hasonló tapasztalatod nyugodtan megoszthatod!

Előre is köszönöm a válaszokat!

16/l



2021. márc. 3. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem érdemes online beszélgetésre alapozni egy barátságot. A legjobb, ha elfelejted, mert nem vagytok egymáshoz valók, ez kiderült abból, hogy IRL nem tudtok beszélgetni.
2021. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha van hasonló tapasztalatod nyugodtan megoszthatod!


Előre is köszönöm a válaszokat!


16/l"


Reklám.


És nem 16/l

2021. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy általános iskolába jártunk és nem is lakik messze, csak ritkán tudunk találkozni a covid miatt :(
2021. márc. 3. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:

1es. De szókimondó vagy...

Kedves kérdező, legjobb az lenne amit az 1es mondott, csak kicsitt másképp. Ha úgy érzed akkor próbálj csevegni vele(hívásba hogy szokjátok egymást.) Illetve alkoss ki emellé plusz új baráti kötelékeket.

2021. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4

Köszi, végre nem bunkó vagyok! :D


Egyetértek egyébként, egy barátra nem bölcs dolog alapozni, mert valószínűleg úgyis megszűnik ez a kapcsolat. Új iskolában új közösségre kell szert tenni.

2021. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem mindig van ez a kevés kommunikáció küztünk, mert például nyáron nagyon jól elvoltunk

Az ismerkedés egy kicsit gázos, mert nagyon nehezen tudok kommunikálni osztálytársakkal meg úgy bárkivel

Köszönöm a tanácsokat, de nagyon szeretném megmenteni ezt a kapcsolatot :)

2021. márc. 3. 22:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy kis időt adnék neki,én is jártam régen hasonló helyzetben,talán azt mondanám,hogy nem tudtam úgy megnyílni a kezdetekben,de aztán egyre jobban összehangolódtunk.
2021. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!