Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

A barátaim regényeire mindig hosszan, kifejtősen reagálok, viszont ha néha napján én merek hosszabban kifejteni valamit, ami velem kapcsolatos, akkor gyakorlatilag ilyen válaszokat kapok:


Az jó😊😊


Naa az milyen jó már😊


De jó😊


Hát igen :)



Tehát gyakorlatilag érdemi információt nem hordozó válaszok ezek. Csak lehet azért fura ez nekem, mert nálam ösztöndből jön, hogy kifejtősebben reagáljak, mivel barátok lévén érdekel, hogy mi van a másikkal. Ti hogy látjátok?



Illetve másik megfigyelésen, hogy ha valami jó ér, vagy valamit sikeresen teljeaítek és hébe-hóba elmesélem, akkor szintén megkapom, hogy az jó, és egyből rákontráz, hogy neki is volt olyan. Pl. leírtam hogy nagyon jól esett hogy 2 próbaóra után a gyerekek megkértek, hogy a következő órán is látogassam meg őkez.

Erre a válasz:

Az jó :)


Engem is kértek már meg spanyolból meg töriből



2021. márc. 11. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki vágyik tartalmas beszélgetésre.
2021. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor ő miért írja le nekem 1 regényben a saját dolgait?
2021. márc. 11. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert önző és egoista és azt akarja hogy minden az ő dolgairól szóljon,ennyi

Ha neked így jó akkor tartsd a kapcsolatot vele vagy velük ha nem jó akkor meg inkább ne

Ha nem jó neked így a barátság akkor próbáld esetleg megbeszélni velük és talán zöldágra vergődtök ha nem akkor meg ez van

2021. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is így vagyok..

Egyszerűen csak nem érdekli őket mi van velem, ezért már én se nagyon reagálok arra, amit ők mondanak

Szerintem veletek is ez van

2021. márc. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket nagyon egyszerű kezelni. A válaszukból látszik, hogy nem vágynak tartalmasabb barátságra, és az érzéseid sem érdeklik őket. Én őket úgy szoktam kezelni, ha szükség van rájuk, akkor majd keresem őket, ha hasztalanok, akkor onnantól végeztünk végleg. Legyen önbecsülésed, ha tudod hogy neked ez rossz, akkor új barátokat kell keresni, akik megbecsülnek.
2021. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!