Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kilépjek e-miatt a csoportból?

Kilépjek e-miatt a csoportból?

Figyelt kérdés

Van egy baráticsoport, amiben benne vagyok. Nos az egyik szóvá tette, hogy mivel kapok tanulmányi ösztöndíjat, így eladtam a szabadidőm amit velük tölthettem volna vizsgaidőszak alatt. Erre ezt mindenki viccesnek találta (nem volt utána se xd sem smilet hogy poénnak szánta volna, ismerem annyira hogy ha poénnak szánta volna akkor min. oda írt volna egy xd-t). Ez akkor nagyon rosszul esett. Hozzá teszem, hogy nem az ösztöndíj volt a célom, hanem hogy meglegyen az átlag és ne kerüljek át fizetősre. (amelyik szakon vagyok az nehéz, majdnem 4 egésznek meg kell lennie, hogy maradhassak államin...).

Most meg 1-2 emberen kívül mindenki levegőnek néz.

Kezdem azt érezni, hogy nem is vagyok annyira kedvelt személy a csoportban, ezért gondoltam hogy kilépek.

A megbeszélés velük nem opció mert már próbáltam,2 hét múlva ugyan úgy folytatódott ez.

Szerintetek, jó ötlet kilépni a csoportból?



2021. márc. 11. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki, jobban jársz. De azért egyetemista létükre viselkedhetnének felnőtt módjára.
2021. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, akkor meg azzal fognak izélni hogy sértődős vagy. Inkább lépj be emellett egy másik csoportba őket meg szrd le.
2021. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak némítsd le. Bármikor szükség lehet a csoportra, nincs értelme kilépni. Mondjuk ők nem a barátaid, az tuti.

Én meglepődtem, hogy egyetem nálatok egy baráti csoportban ilyesmi van egyáltalán, hogy valaki nem tiszteli a másik elhivatottságát...

2021. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális társaságban ilyenek miatt nem szólogatnak be a másiknak, sőt kb mindenki nagyban tesz arra, hogy a másiknak van-e vagy nincs ösztöndíja :D Engedd el, nem ők a te embereid.
2021. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyílván irígyek.

Elég gyerekesek. Ne lépj ki, hátha kell majd a segítségük egyszer, de ne legyél aktív csoport tag. Csak ha kell valami, akkor írj be.

2021. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk a baráti csoportban azt cikizzük halálra, akinek nincs ösztöndíja. Igaz, noname vidéki egyetem a mienk. Minnél több az ösztöndíjad, annál nagyobb a farkad és annál jobb embernek számítasz. Akinek nincs, az annyit is ér.
2021. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy döntöttem, hogy egyelőre benne maradok a csoportba, csak le lesz némítva. Ha,meg úgy látom majd, hogy nem akarom tartani a kapcsolatot velük akkor ki lépek.
2021. márc. 11. 22:46
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért lépnél ki. Az a lényeg kwdveled e őket.
2021. márc. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 ezek után nehéz lenne kedvelni őket.
2021. márc. 11. 23:32
 10/14 anonim ***** válasza:
bocs de ez nem tűnik egy nagy dolognakm
2021. márc. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!