Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol ismertétek meg a barátaito...

Hol ismertétek meg a barátaitokat?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok, nincsenek barátaim, kb. sztem nem is tudom, hogy mi az :/

Próbáltam fiúkkal, lányokkal haverkodni, a lány barátságok bonyolultak, volt olyan, hogy nem mondta meg, hogy van pasija, játszmázott csak, stb.

A fiúk meg akikkel haverkodtam volt olyan aki tetszett nekem egy nő és rányomult...


Hol érdemes barátkozni illetve hogyan?



2021. márc. 21. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Ne izgulj, nekem sincsenek barátaim 🤷‍♂️ 47F utoljára középiskolás koromban voltak.
2021. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Én eddig ott szedtem össze haverokat, ahol valami eleve közös dolgot csináltunk, ami megalapozta az egész haverságot pl. kondi, hobbi, túrázás.


Sok embert egy-egy kirándulás alkalmával ismertem meg, de volt olyan, akivel mindig egy időben jártunk kondizni, és párszor vártunk egymásra az adott padnál véletlenül. Utóbbival azóta is jóban vagyok, sőt azóta ugyanazon pályát választottunk, majdnem kollégák is lettünk.

2021. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek barátaim.... De akik voltak, őket általánosban és gimiben ismertem meg. Azóta nagy lett az arcuk, lekezelőek és arrogánsak lettek velem és ignoráltak emgem.
2021. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Az életem során számtalan barátot szereztem a legkülönbözőbb formákban:

- általános iskola (legrégebbi máig is tartó barátságaim itt születtek)

- gimnázium

- egyetem / egyetemi csoportok és programok

- nyári munka vagy kurzus során

- munkahelyen

- valamilyen hobbimhoz köthető közösségben

- valamilyen utazás során

- interneten

Sablonos válasz, de bárhol találhatsz barátokat. Azt viszont nem értem, hogyha csak barátkoztál volna az adott lánnyal, akkor miért kéne elmondania, hogy van-e párja. Ha nem merül fel, mint téma, én se mondom, hogy van barátom.

26/N

2021. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akiket középiskolában, általánosban ismertem meg azok lekoptak. Elköltöztek, megváltoztak, stb.


A jelenlegi barátaimat okjn, egyetemen ismertem meg.

2021. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

háát, akkor én nagyon szerencsés vagyok.. :)

3 év ovoda, 8 év általános, 4 év gimi ugyan azok a barátaim. Egy helyre kerültünk, egy osztályba. Majd egyetemen nem tudom mi lesz.. :(

2021. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!