Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti, hogy és hol ismertétek...

Ti, hogy és hol ismertétek meg a legjobb barátotok (barátaitokat)? ^^

Figyelt kérdés
És még annyi, hogy miért alakult ki köztetek a báratság? Úgy értem pl. már mindenkinek voltak barátai és ti egymásra lettetek utalva vagy sok volt bennetek a közös esetleg ellentétek voltatok? (csupán kíváncsiságból kérdem)16/L

2014. júl. 4. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
mi ez a nagy kiváncsiság? :D
2014. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Főiskolán.

A felvételinél egymással beszélgettünk, évnyitón is mindjárt megörültünk egymásnak és szinte rögtön barátok lettünk, a sulinak rég vége, de még mindig barátok vagyunk.

A másikkal szintén ugyanott, vele nem jól alakult az elején, de aztán évek alatt együtt tevékenykedtünk és a suli végére összebarátkoztunk, ma is jó barátok vagyunk.

Azt azért elárulom, hogy a barátaim nők, én férfi vagyok.

2014. júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
^^
2014. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem barátokat suliban, munkahelyen, vagy egyébb helyen ahol közös elfoglaltságotok van ott tudsz megismerni.

2 nő közötti barátság a közös "élethelyzeti cél" köt össze, mert így tudják támogatni egymást a céljaikban. tanácsokat adni egymásnak.

2 férfi a kikapcsolódást keresi és álltalában olyan barátot aki több nána valamiben, tehát szükség van rá. tehát vagy érzelmileg bölcsebb vagy fizikailag, vagy ilyesmi.

1 férfi és 1 nő között bonyolultabb a barátság, álltalában

vonzódnak egymáshoz még ha magukelöttis titkolják. ritka a hosszantartó barátság férfi és nő között, mert nem azonosak az életciklusaik és az érdeklődésük és a mentalitásuk végképp nem, ennek ellenére vannak ritka esetek.

Tehát: menj közösségbe. Beszélgess és ha jó benyomást teszel valakire hosszutávon, az barátkozni akar majd veled.

2014. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az oviban és ennek már 18 éve. Nem tudom, hogy kezdődött, biztos szimpik voltunk egymásnak. :-D
2014. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor remélem nem baj hogy ide írok , de a legjobb barátnőm 2 évvel idősebb nálam (ő 15/L) 2 évvel ezelőtt egy táborban ismertük meg egymást tulajdonképpen nem voltunk jóban csak beszélőviszonyban voltunk :) azon a nyáron ki akart velem jönni de én mindig kitaláltam valamit hogy ne menjek ki vele mert 2 évvel idősebb nálam és féltem hogy megun engem stb. Aztán 2012 novemberében (egy suliba jártunk) mivel ő nagy anime fan beszéltünk facen és mondta hogy nézz animét de én tipikus magyar módra elutasítottam őket ...novemberében mondta hogy skypoljunk így skypoltunk és órakig beszéltünk meg tök jól elvoltunk ...kb hajnal 3 ig skypoltunk majd pár napra rá találkoztunk rendesen és elvoltunk ..majd reggelente bementem érte reggel majd kimentünk sokszor suli után és egyre több dolgot mondott el smi bizalmas én is neki és fura volt hogy egy 15 évessel milyen sok érdeklődési körünk van :) amugy nem iszik nem cigizik normális :) és miatta szerettem meg az animéket is ^^ 2013 nyarát együtt töltöttük ő most gimis de minden hétvégén találkozunk mai napig most diákmunkán van holnap is talizunk :) nemsokára két éve leszünk legjobb barátnők ^^ anya is elfogadta hogy idősebb mert normális és nem visz rossz társaságba én meg még általános iskolás vagyok. Bocsi a hosszú válaszért csak szeretek erről beszélni:)
2014. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy csapatos matekversenyen. Ehhez tudni kell hogy mindketten reménytelen esetek vagyunk (azóta is) matekból xD szóval eléggé egymásra lettünk utalva és összebarátkoztunk
2014. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Suliban és táncon. :)
2014. júl. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Több is van :D hát pl elmondom a legjobb barátomat mert barátnőm is van (lány vagyok)hát én a fiúval már alapból egy suliba járunk meg az is rá tett egy lapáttal hogy tetszik nekem :D de nem hittem volna hogy legjobb barátok leszünk nyári táborba voltunk és ott ismertem meg de miután hazamentünk 5 nap után rá 3 vagy 2 hétre rám írt és attól a ponttól lettünk azok :)) de mostanába nem tudom de nem ír vissza lehet haragszik rám de nem tudom mit csináltam :(( de remélem majd kibékülünk mert nagyon aranyos 8-os srác :)
2014. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Munkahelyen ismerkedtünk meg. Ő a felettesem, én a beosztottja vagyok. Imádom, a legjobb barátnő a világon! :)
2014. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!