Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szoktatok interneten...

Hogyan szoktatok interneten keresztül barátkozni? Tippek?

Figyelt kérdés
Nem igazán vannak barátaim, pontosabban vannak csak nem nagyon tudok már velük mit kezdeni (nem érnek rá, nincsen kedvük, nem akarnak, messze laknak stb., a lényeg az, hogy már szinte alig találkozunk és beszélünk). Magyarul olyan mintha nem is lennének. Úgyhogy szeretnék új barátokat szerezni, akikkel tudnék beszélgetni és közös programokat szervezni, mert már kezdem megunni ezt az időszakot, a bezártságot, monotonitást, egyedüllétet, az ingerszegény környezetet stb. Viszont a neten kívül nem nagyon jut eszembe semmi egyéb lehetőség ami kapcsán megismerhetnék új embereket. Csak a netes ismerkedésben abszolút nem vagyok jártas, fogalmam nincsen hol, hogyan kell kezdeni, hogy aztán abból legyen is valami.
2021. márc. 27. 11:40
 1/1 anonim válasza:

Rám általában mindig más ír, én nem szoktam kezdeményezni ezt.

Jó, ha egy játék/dc csoportban ismered meg az illetőt, akkor nagy valószínűséggel már van egy közös pont. Utána ráírhatsz miközben játszotok egy apró dolog miatt, és ha válaszol, onnan már egyszerűbb barátkozni is szerintem. :)

Remélem tudtam segíteni

2021. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!