Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy fiú barátomnak folyton...

Egy fiú barátomnak folyton veszekednek a szülei, hogy tudnám felvidítani? Vagy segíteni neki?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat beszélünk naponta, és majdnem minden 2. nap veszekednek a szülei ami visszahallatszódik a háttérben, és nagyon szeretnék neki segíteni valahogy. Nem mutatja, de érezhető, hogy milyen rossz neki... annyira sajnálom és annyira fel szeretném valahogy vidítani. Elváltak a szülei és az anyukája új barátja között van állandóan vita.

2021. márc. 29. 21:20
 1/6 anonim válasza:

A közeledés függ attól, hogy lány vagy-e, mert ha nem nyilván máshogyan próbálj segíteni.

Egyébként az sokat segíthet, ha megpróbálsz vele találkozni, és legalább egyszer/kétszer megöleled. Valószínü (Loloztam, és kiesett a hosszú "ü" betüm :(( ), hogy először szarul fogja érezni magát amiatt, hogy segíteni próbálsz, de ne vedd magadra, ilyenek vagyunk (én legalábbis). Plusz függ attól, milyen korosztály. Ha 16 alatt vagy ne írj semmit mert az EU-s törvények miatt bannolják az accodat ha 16 alatti vagy, elég a srác kora.

2021. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Az egyes jól írja! Próbálj meg vele találkozni, és egyszer - kétszer öleld meg!

Biztos a tizedese egyből haptákba vágja magát, és bekönnyezik!😂

2021. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

-1- (1-es válaszoló vagyok) Hmm... érdekes segítségeket tudtok adni szegénynek. Adnám, ha kiderülne, hogy fiú a kérdező :P


De amúgy szerintem nem illene ezzel most poénkodni. Aki szar helyzetben van az megérti


Bár tulajdonképpen elég az is, ha csak élőben megpróbálsz vele beszélni, ha bevállalnád azt, hogy közelebb kerüljetek, akkor hívd át magadhoz, bár nem azzal kellene indítani egy kapcsolatot, inkább kérd meg, hogy segítsen a tanulásban (ne online), és nem lesz annyira félre/-vagy éppen nem félreérthető. Sok sikert, értesíts a végeredményről, kíváncsi vagyok valamennyit segítettem-e :P

2021. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok haha félreértések elkerülése nélkül.. 15 éves fiúról van szó, és a barátom legjobb barátja szóval nem lenne szerencsés áthivni (nem magyar kiosztásos a billentyüm és pár magyar betüt nem tudok irni) vagy megölelgetni, amikor lehetőségem van találkozni vele akkor többen vagyunk. Nagyon közel kerültünk egymáshoz és tényleg fontos barátom szvl nagyon szeretnék neki segiteni. Dc-n beszélünk és játszunk csomót úgy kéne valahogy megoldani.
2021. márc. 29. 23:00
 5/6 A kérdező kommentje:
meg a héten tervezünk egy ottalvást is valakinél és akkor találkozunk legközelebb
2021. márc. 29. 23:01
 6/6 anonim válasza:
-1- Az ottalvást olyannál tervezzétek akinek jófejek a szülei, és sokmindent megengednek. Mi haverokkal 14 éves korunkban ittunk először (Én legalábbis) mértéklettel könnyen meg lehet változtatni az ember kedvét. Nyilván ne igyatok több korsó sört, főleg ne egy személy, de ilyenkor egy nagyon pici sokat segíthet. A barátoddal, és a társasággal beszéljetek meg valami kis ajándékot (torta, bármi), és lepjétek meg vele :P
2021. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!