Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek egy barátságnál...

Szerintetek egy barátságnál fontos a külső hogy a másik ember hogy néz ki?Ha a belső tulajdonságok rendbe vannak

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy a viharba lenne fontos, egy barátságban pont tök mindegy, hogy ki hogyan néz ki. Maximum nagyon ótvar, felszínes embereknél számít, de azokkal meg barátkozzon a halál.
2021. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, csak annyi, hogy legyen ápolt, ne érezzem már 500 méterről a közeledtét. A többi dolog, mint a testalkata, öltözködése engem nem érdekel.
2021. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Mi számít bele a külsőbe? Azért nekem az alapvető igényesség, tisztaság számít. Nem zavar, ha emiatt elítélnek. Én nem barátkoznék olyannal, aki koszos, mosdatlan, büdös, piszkos a ruhája és nem tud alkalomhoz illően öltözni(pl. esküvőre mackónadrágot vesz fel). Olyanokkal sem barátkoznék, akik nagyon közönségesen öltözködnek. A stílus azért valahol megmutatja az ember személyiségét, akinek pedig ilyen a stílusa, azzal sok közös úgy sincs bennünk.
2021. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy valaki tiszta, igényes és tiszta a ruhája fontos. az alkata, bőre, kinézete, arca egy barátságban nem számít szerintem, barátságnak nem kitétele, hogy nemi vágyat érezz a másik iránt. a fizikai adottságok inkább párkapcsolatban számítanak.
2021. márc. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Max akkor, ha az illető iszonyat büdös, patrac. Azzal az illetővel - hiába lenne mondjuk "jó fej" - egyszerűen nem tudnék mellette megmaradni egy pillanatig se, mert egy igénytelen hobó, aki nem fürdik.
2021. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!