Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem szeretem ha megérint...

Miért nem szeretem ha megérintenek?

Figyelt kérdés

Nem szeretem ha megölel, ha hozzám ér.

Akár egy idegen, akár a barátaim, a családom.

Utálom, ha hozzám érnek, zavar, és frusztálttá tesz. Olyankor nem érzem magam biztonságban.

Ez normális, vagy baj van?


2021. ápr. 8. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem ártana konzultálnod egy pszichológussal...

Mióta van ez? Tudod valamire visszavezetni?

2021. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb másfél éve. 16 éves vagyok
2021. ápr. 8. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:

és mi történt akkor?

vagy mi történt gyerekkorodban? a szüleiddel tudsz beszélni érzelmeidről vagy akárkivel, sírsz nyilvánosan, vagy ha valami meghat sírsz, vagy elfojtod?

2021. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom mi bajom. Valószínűleg csak kamasz vagyok, ahogy a szüleim mondják, de így random rámtörnek egy-két órás szomorúságrohamok, kb fél éve jelentek meg. Ha egyedül maradok akkor a leggyakoribb. Kértem a szüleimet, menjünk el egy pszihológushoz, mert nem érzem magam jól, de nem akarják. Sose sírok nyilvánosan, megalázó. Inkább csak lehajtom a fejem, hogy ne lássanak.
2021. ápr. 8. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be az iskolapszichológushoz. Első konzultációnak jó lesz - aztán majd ő megmondja, hogy hová tovább....
2021. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen velem js volt akkor, de menj el. Akkor nem foglalkoztak semmivel, azzal sem ,hogy bantalmazott tartosan egy osztálytársam.

Mai aggyal elmennek igazgatohoz az üggyel, ezzel meg tepariara, hogy kesobb veletlenul se essek letargiaba, ha mar ilyen típus vagyok, kontrollalni megtanulni

2021. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak azt utálom, ha a szüleim, rokonaim érintenek meg. De ez elsősorban azért lehet, mert nálunk nem volt divat az érintés, ölelés, semmi ilyesmi.


Idegenektől nem zavar, de persze helyzet-és személyfüggő.

2021. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!