Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges valahogy barátokat...

Lehetséges valahogy barátokat találni egy 30eves nőnek Budapesten?

Figyelt kérdés

Budapesten elek. Vannak barátaim, de ők mar csak lassan telefonon es online a barátaim, mivel vagy férjhez mentek vagy babaznak, igy örülök,ha talalkozunk havonta/ket havonta egyszer. De akkor is en ruccanok at, nincsenek közös programok.


Viszont, életemben nem éreztem ilyen maganyosnak magam, mint most! Legjobb lenne egy társ, de nincs szerencsém ratalálni a szerelemre. Szeretnek elni, menni, kirándulni, túrázni, csaszkalni, beszelgetni, programozni ( mar amennyire most lehet).


Munkahelyen nincsenek olyanok,akik lógnának velem. Vagy koros emberek vagy családosok.


Edzeni jartam pandemia elott, de ott is csak alkalmi “haverokra” leltem. Olyan nincs, akivel mehetnénk mindig, ha szep ido van es kedvünk támad.


Akar privát is írhat, aki ugyanígy szenved es benne lenne a baratkozasban. Mert tenyleg ötletem sincs,hogy 30/30 elejen hol szerezzek uj barátokat!



2021. ápr. 16. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
27/F-nak szabad jelentkeznie esetleg??
2021. ápr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Sok kanos faszi írt már? :D
2021. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En fiúkkal is szivesen töltenem a szabadidom! Persze, pofátlan bepróbálkozás nem jatszik! Tenyleg barátokra szeretnek szert tenni plusz extrák nelkul...
2021. ápr. 16. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Én szívesen barátkoznék,ha gondolod írj.

23F

2021. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Hello.

Én benne lennék ilyenbe,csak barátok semmi más.

Nyugodt küld el a facebook profilod linkjét,be jelöllek és írok,aztán majd alakul.

2021. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Klubbok, szakkörök, képzések? Az unokatestvérem táncolni ment el, ott ismerkedett meg a feleségével is... Ha szeretnél levelezgetni, nyugodtan írj, bár én eltérő lelkületű vagyok, másképp viszonyulok a magányhoz... 29/F
2021. ápr. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39 F vagyok, szívesen barátkoznék.
2021. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!