Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehetséges fiú...

Szerintetek lehetséges fiú lány barátság?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvasom igen valahol azt hogy nem. Nekem sok lány barátom van férfiként. Mindig is voltak. Nem értem miért lenne lehetetlen ez
2021. ápr. 18. 23:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%
Legfeljebb úgy, hogy valakinek vannak ellenkező nemű haverjai is, de az csak haveri szint, nem olyan közeli baráti, akik abszolút mindent megbeszélnek egymással. Ha mégis kialakul ilyen közeli barátság ellenkező neműek között, ott egy idő után legalább az egyik fél biztosan többet fog érezni, mint szimpla barátság.
2021. ápr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem sem, fiú-lány barátságból vagy elhidegülés/közömbösség lesz, aztán már nem is keresik egymást, vagy szerelem.


Más verzió nincs, hosszútávú fiú-lány barátság teljesen ismeretlen számomra, egy ismerősömnél sem tartott egy ilyen kapcsolat hosszútávon, akinél pedig úgy nézett ki hogy igen, utána kiderült hogy titokban jártak 2 évig majd összevesztek.

2021. ápr. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem sok lány barátom van férfiként"

Akkor mi a kérdés?

2021. ápr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A #8-as egy szexmániás őrült...
2021. ápr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%
Van fiú-lány barátság. Két lánybarátom is van, 12 éve legalább és mindent mindig meg tudunk beszélni egymással. Támogattam őket mindig ha szomorúak, boldogok voltak, a munkaügyben, magáncélokban, szerelemben is. Sosem gondoltunk egymásra máshogy. Tehát itt bukik a népszerű elmélet, ami ezt cáfolná.
2021. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
36%

14

Az hát,aki meg nem szereti a teát az meg egy náci,mert megideologizálja hogy miért nem szereti személy szerint a teát...

Istenem,nem hiszem el hogy ez a Magyarisztán társadalma.

2021. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%
Én nagyon sokáig azt hittem hogy igen sőt bíztam is az adott emberben hogy milyen jó barátok leszünk.De én idióta lehetett volna eszem jogy nem veszem be mivel az érzéseket nem mi irányítjuk és persze hogy egy idő után többet érzett én pedig nem és igazából ettől kezdve alakúltak egyre több konfliktusok majd odáig fajult hogy ténylegesen véget ért a barátság és szétváltunk. Én így azt tudom mondani nem.
2021. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!