Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lehet ez, hogy alig...

Miért lehet ez, hogy alig lájkolják a képeiteket a Fb-on meg közösségi oldalon a lányok és a hölgyek?

Figyelt kérdés

Pedig mindent megteszek, hogy minnél jobb és előnyösebb képeket tegyek fel magamról. Van fenn egy tucat mosolygós képem, fissen borotvált arrcal és normálisan fésült szépen vágott hajformával.

Igyekszem minnél kedvesebben és természetesen mosolyogni és figyelem megragadó képet készíteni Fb-re, Instára, Tinderre és egyéb közösségi oldalakra, de alig lájkolja korban hozzám illő korosztály...

Mit gondoltok?

34f



2021. ápr. 19. 17:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kedves kérdező ez a lényeg és így is maradjon.

A lájkok amúgy sem segítenek sokat az ember életén, vajon több lesz ezzel az ember fizetése? Hát nem.


Mindent csak azért csinálj, amit csinálsz, mert neked tetszik és hasznát látod benne.

2021. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igazából nem a haszon miatt csinálom és osztok meg néhány képet, hanem csak azért mert nekem tetszik és örömöt lelek benne.
2021. ápr. 19. 19:09
 13/20 anonim ***** válasza:
48%

Akkor lájkoljad is,aztán mindenki boldog.


Pont ma mutatta egy ismerősöm a tiktokon ,hogy milyen videókat tesznek fel csajok bugs bunny vagy mi a gyászos bánatf@szom.

Azt kéne neked is,ha ennyi eszed van.

2021. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Mi a gondotok ezzel? Nem naponta osztok meg képeket. Havi szinte megosztok egy két szerintem jobb képet és ennyi.

Lehet, ha óránként tolnám a kontentet több lenne a lájk is... de az engem nem érdekel.

2021. ápr. 19. 19:14
 15/20 anonim ***** válasza:
51%

Gond?

Nekem semmi.Neked van gondod.A fejedben.

Tudod pár éve mikor Győzike meg való világ lett,nem hittem el hogy van lejjebb.

És tudod mit mondok most?

Hogy Győzike egy értékteremtő kultúrlény a mai fiatalok egy részéhez képest.

34 évesen tényleg ez lenne a visszaigazolás az élettől,hogy vagy valaki és nézel ki valahogy??

Nincs semmi az életedben (havi két, szerinted jól sikerült fotón kívül)amire azt mondhatnád,hogy na ez egész jó lett?

2021. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem most a 290 helyett 30 ismerősöm van, nem nézegetem régi (problémát/fájdalmaz okozó stb) ismerősök képeit, oldalát és jobban érzem magam. Tedd te is ezt.
2021. ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Van fenn egy tucat mosolygós képem, fissen borotvált arrcal és normálisan fésült szépen vágott hajformával."

Lehet hogy neked tetszik a stílusod, de a nőknek nem biztos.

Ha átlagos arcú vagy, és a szép frizura az 1 centisre vágott haj amit otthon saját magadnak is megtudnál csinálni hajvágóval akkor egy sima szürke egér vagy. Stílustalan, 1 a millióból.

Ilyenekre nem figyelnek fel.

Dobd fel a külsőd.

Mosolygós képek se fontosak, inkább érdekesek legyenek - kint a természetben, szép háttérrel.


Amúgy meg ha facebookon nincs sok ismerősöd akkor nincs aki likeolgassa.

Van olyan ismerősöm pl akinek 2000+ ismerőse van, feltölti a gyereke krikszkraksz firkáit, kap vagy 300 likeot. Egy másik, aki hiper realisztikus portrékat csinál meg kap vagy 10 likeot mert nincs sok ismerőse (500 körül)

2021. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én mióta elballagtam nem tettem ki képet és azt is 20an ha lájkolták 23/F

Szóval nem értem téged miért foglalkoztat. Nincs egyéb dolgod? Már nem tizenéves vagy.

2021. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy annyira népszerű... ennyi.
2021. ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Azért mert mindenki azt lájkol, ami tetszik neki és amelyik ismerősét kedveli.

Nem lájkolja senki sem minden random ember random képeit.

2021. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!