Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lehet ez, hogy alig...

Miért lehet ez, hogy alig lájkolják a képeiteket a Fb-on meg közösségi oldalon a lányok és a hölgyek?

Figyelt kérdés

Pedig mindent megteszek, hogy minnél jobb és előnyösebb képeket tegyek fel magamról. Van fenn egy tucat mosolygós képem, fissen borotvált arrcal és normálisan fésült szépen vágott hajformával.

Igyekszem minnél kedvesebben és természetesen mosolyogni és figyelem megragadó képet készíteni Fb-re, Instára, Tinderre és egyéb közösségi oldalakra, de alig lájkolja korban hozzám illő korosztály...

Mit gondoltok?

34f



2021. ápr. 19. 17:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled őket, ennyire egyszerű. Én se reagálok ismeretlenek képeire, nézzenek ki bárhogyan.
2021. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd bántásnak, de valószínűleg nem vagy elég érdekes személyiség. Én se vagyok az, engem se lájkolnak túl sokan.
2021. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Na most egy dolgot megmondok neked, ne azért csinálj egy képet magadról, hogy lájkolják, hanem mert az a kép neked tetszik.


22/F

2021. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne a lájkokban mérd magad, főleg 34 évesen. Legyen saját értékrended.
2021. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Értem. Manapság sokat számít a közösségi média "sajnos"... nem úgy van mint ahogy régen volt, mint amikor nem volt ilyen.
2021. ápr. 19. 18:18
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az az oka,hogy 34 évesen már nem itt kéne tartanod...?
2021. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem drámázni akarok a kevés lájk miatt. Igazából nem nagyon érdekel.

Csak az a különös, hogy még a Fb, meg a közösségi oldal világ előtt többet kerestek az isemrőseim és a barátaim, jóformán heti szinten volt egy-egy rövidebb hosszabb beszélgetésünk egymással. Most pedig ebben a szép új világban hónapok telnek el úgy, hogy egy szavuk sincs hozzám és egy-két lájkról nem is beszélek mert az már csak nagyon apróság.

2021. ápr. 19. 18:37
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Más dolguk van a likeolgatásnál.Te meg mit foglalkozol vele hányan likeolnak?Ez a tiniknél meg a plazacicáknál szokásos.
2021. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező a lájkok mennyisége függ attól is, hogy egyébként az embernek mennyi az ismerősei száma.


Akinek 1000-2000-3000 ismerőse van, annak persze, hogy nagyon sok lájkot kap a képe.


De minden esetre hiába van valakinek nagyon sok lájk a képén, ha nem túl előnyös még akkor sem. Azért csinálj magadról képet, mert az a lényeg, hogy neked tetszik és úgy érzed, hogy tényleg előnyös a lájkok száma az már csak hab a tortán.


22/F

2021. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igazából azért osztok meg a képeimet a közösségi oldalakon mert nekem személy szerint tetszik és előnyösnek találom.
2021. ápr. 19. 19:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!