Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szólnátok ha régi barátoto...

Mit szólnátok ha régi barátotok aki külföldre ment, gengszter lenne,mikor találkoztok nem is tagadná?

Figyelt kérdés

Régi osztálytárs haver.Pár hónapja találkoztam vele.Kisvárosban élek, Kelet-magyarországon.Mentem a tescoba szombaton, kiszálltam a kis suzukimból és láttam hirtelen egy fekete BMW7 kitolat kettővel mellettem, majd mögémáll, ablak lehúz...én ekkor már oda se mertem nézni...majd kiszólt egy ismerős hang,KISÖCSÉM mi ez a szappantartó amivel jöttél?

Ekkkor odanéztem.Egy régi barát, aki nagyon szegénységből indult.

Azonnal leparkolt megint.olyan nő szállt ki mellőle, hogy a tesco parkolóban hirtelen mindenki azt nézte.Német csaj, maygarul sem tudott csak pár szót, de azt jól tudta hangosan mondani...MIT NÉZŐ PARASZT??nincs otthon tv??

Meg ilyenek.

Nem tudom mikre tanította még meg a barátom, de nem sokat beszélgettem vele.

Beszaladtam venni pár energiaitalt és elmentünk sétálni.

Elmesélte életét mióta kiköltözött.Több cége van, import export dolgokkal foglalkozik, fuvarozó cége van, raktárai, mutatta a házát, meg hova szokott járni nyaralni.

Megmondom őszintén, tátott szájjal hallgattam, nem tudtam elhinni.Azt mondta érdekes emberekkel hozta össze a sors németben, majd beindult a karrierje.

Hogy lehet egy szegény emberből pár év alatt ezt elérni?

Lány fura volt mellette olyan volt mint egy modell, komolyan aki látta nem tudott nem odanézni.Családok is mentek jöttek ott mikor beszéltünk, de anya apa mind a nőt nézte.

Hogy tud valaki a szegényből gyerekből ekkorát változni?

El lehet ezt becsületes melóval érni?

Én nem hiszem, de ő azt mondta ezt a kétkezi munkájából hozta létre pár év alatt.


2021. ápr. 19. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

"Német csaj, maygarul sem tudott csak pár szót, de azt jól tudta hangosan mondani...MIT NÉZŐ PARASZT??nincs otthon tv??"


Ezen felnyerítettem. :D

De nagy Andersen vagy te is, meg a haverod is.

2021. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hidd el szegény volt. Volt ambíciója, hogy ki kell törni.

Azok az emberek akik bele születnek a jóba kevésbé hajtanak, mert minek anyu megveszi alapon.

Nem biztos gengszert mint írtad inkább ért az üzlethez.

2021. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is ezen gondolkodtam, hogy lehet sokat dolgozott.

De maga az ember, ahogy előadta magát, ahogy beszélt, amilyen nője volt...nagyon megváltozott.

Elsőnek nem is mertem vele úgy beszélni ahogy régen, amilyen haverok voltunk.

Észre is vette, jól vállbavert, annyit mondott mi van veled, karót nyeltél?

Nehezen tudtam feloldódni mikor elkezdtünk beszélgetni.

Azt mondta még, ha akarok jó pénzt keresni, gondoljam át, menjek ki dolgozni hozzá, sokat tudnék keresni, amúgy is tele van a hócipője hogy ilyen jürgen, hansen meg ilyen nevűekkel dolgozik, magyar szó alig van.

2021. ápr. 19. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Abból, hogy meggazdagodott, hogyan következtettél arra, hogy gengszter lett, azaz bűnöző?

Én is ismerek olyant, aki csóró volt, majd meggazdagodott, most milliomos. Németországból Ukrajnába vitt kocsikat, megvette olcsó, eladta drágábban, addig adta-vette, míg luxusháza nem lett Budán. De egyáltalán nem bűnöző.

2021. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!