Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már voltatok így?

Már voltatok így?

Figyelt kérdés
Ti voltatok már olyan helyzetben hogy fiú lány barátok voltatok de aztán mégis szétváltatok mert az egyik többet érzet vagy egyéb problémák miatt véget ért a barátság ha igen hogyan lettél túl rajta és mentél tovább?
2021. ápr. 21. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy
2021. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Négy ilyen barátságot tudok felidézni. Az elsőnél ő érzett többet, ezért megszakította velem a kapcsolatot. A másodiknál én éreztem többet, de ekkor is a másik fél szakította meg a kapcsolatot. Ez eléggé megviselt, majdnem annyira, mint egy szakítás. A harmadiknál a páromnak nem tetszett a dolog, ezért én szakítottam meg. A negyediknél én éreztem többet, a kapcsolat nem szakadt meg, csak eltávolodtunk, aztán már ki is ábrándultam. Ez annyira nem volt vészes.
2021. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer történt ilyen velem. Gimi eleje óta jóban voltam ezzel a sráccal, végig egyik legjobb barátomként kezeltem, bármiről tudtunk beszélni, nem volt tabutéma. Viszont ballagásunk után bepróbálkozott, de ugye én nem éreztem "úgy" iránta. Kicsit még írogattunk, de már nagyon nem volt a régi. Csajozásairól mesélt, vad bulizásairól és igazából szépen lassan halt el a dolog (?). Eleinte nagyon zavart, bántott, de már belátom, hogy mindkettőnknek jobb ez így.
2021. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!