Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok nélküli fiatalok! Mot...

Barátok nélküli fiatalok! Mot szoktatok csinálni szabadidőtökben?

Figyelt kérdés
Olyan fiatalokra gondolok akiknek nincs egy barátja sem. Nyugtassatok meg, hogy nem csak én vagyok egyedül😅 Sorra vettem az összes opciót akikkel barátkozhatnél, régi osztálytársak stb de valamiért kudarcba fulladtak. Nagyon unatkozom itthon, hiányzik a társasági élet. A párom az egyetlen barátom. Teljesen normális vagyok, normális értékrenddel épp ezért is keresem az okot, hogy miért nincs egyetlen barátom se. A legjobb "barátnőm" is hátbaszúrt. Esetleg valamilyen tipp, hogy hogyan tudnék barátokat szerezni? Legalább egyet.
2021. ápr. 28. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek barataim es en is begolyozom az unalomtol,plusz szingli is vagyok mar jo par honapja,szoval..:))


Egyetem miatt felkoltoztem Budapestre,de jott a covid,igy nem volt lehetosegem ismerkedni.


Tinderrel probalkoztam kapcsolat vagy baratsag (nem extraval) miatt. Ott beszelgettem par emberrel,de nem igazan haladt elore a dolog.


Edzeni,futni jarok. Forumokat olvasok,hatha sikerul valakibe belebotlani,akinek hasonlo az erdeklodesi kore vagy szimpatikus a stilusa.

2021. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem van pár barátom, de különböző okok miatt nagyon ritkán találkozunk. Én olvasok, netezek, sétálok, illetve utazgatok is sokat, amikor lehet. Sportolnék is, ha nem lenne épp baja a lábamnak.
2021. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sírni :(
2021. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Amióta elkezdődtek ezek a vírus miatti szigorítások, a táras kapcsolataim nullára redukálódtak...

Egyébként dolgozok, csinálom a c kategóriás jogsit, lassan elkezdem az A2-t, a kocsimat készítem fel műszakira, a motorom ha elromlik akkor megjavítom. Youtubeon szoktam videókat nézni, na meg frissítgetem a gyakori kérdéseket... A napi rutin közzé tartozik az is hogy nézegetem használtautó.hu-n meg marketplace-en az új hirdetéseket.

2021. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van par baratom, viszont a legtobb kolis volt, igy ok videken vannak, en meg Pesten, plusz a Covid miatt sem akarok feltetlen bandazni, foleg a szuleim miatt. Olvasni szoktam (konyveket, magazinokat), kirandulni is szeretek, fozni vagy sutni, illetve jogazni, csak az utobbiban bena vagyok, es neha lusta is. :(
2021. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kezemen meg tudom számolni hány barátom van, de szinte sosem találkozunk, csak néha írogatunk. Azt is inkább én kezdeményezem sajnos.. szóval ez azért elgondolkodtató..

Olvasok, nyelvet tanulok, sorozatot nézek, netezek, zenét hallgatok, sportolok, bár kicsit odavan a térdem, szóval azt is próbálom erősíteni.

2021. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Edzés, netezés= böngészés random témákon, gyk, yt, instagram, már ritkán nézek filmeket, sorozatot meg még ritkábban, most hogy kijött a jó idő voltam már motorozni is, nyáron heti 1x biztos megyek majd.


Amúgy a házimunka is rengeteg időt elvisz, főzés takarítás, bevásárlás stb.


Kb ennyi.

2021. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tanulás, takarítás, edzés, rendelt ételek megzabálása, sírás, netezés (pl. gyakori), tv, Netflix. Kb. ezek a programjaim.
2021. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!