Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?16/l

Hogyan szerezzek barátokat?16/l

Figyelt kérdés

A suli messze van(másik város) és ott is mindenki bejaros egy pletyka miatt nem szeretnek

Úgyhoyg a gimibe nincsenek barátaim

Az általános iskolai barátokkal nem tartom a kapcsolatot

Voltak általános iskolába 1- 2 barátom de egy idő után uyg beszéltek velem mint a kutyával és leneztek. Ezért mondtam hogy nem szeretnék velük tovább barátkozni vagy nem kerestem utána tarsasaguk.Anyu egyedül nevel

A varosomba kb senkit nem ismerek a volt osztálytarsaimon kívül, valami tippet tudnátok adni hogy barátkozzak?



2021. ápr. 29. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Melyik ez a város??
2021. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szint ugyan ez... Én egy kis faluban lakom, ahol mindenki ismer mindenkit, de az én korosztályomban 1-2 srác van és ők is elvannak a saját kis világukban.... Ált suliban oszt társaim voltak, de ma már nem tartjuk a kapcsolatot....
2021. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
iratkozz be valamilyen sportra vagy tevékenységre, pl. csapatjátékok (kosár, kézilabda stb) vagy tánc. a lényeg, hogy csoportban legyél közben. így majd lesz lehetőséged barátkozni. :)
2021. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!