Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan maradhatnának meg a...

Hogyan maradhatnának meg a barátaim? Hogyan szerezzek még barátokat?

Figyelt kérdés

Már 7 hónapja ismerkedem interneten keresztül, de alig vannak olyan emberek akik nem untak meg és hagytak ott úgymond. Rajtuk kívül nincsenek barátaim, bár nem tudom, hogy ők egyáltalán így gondolnának rám.

Hogyan legyen tartós a kapcsolat? Hogyan lehetne olyan barátokat keresni akik ugyanúgy válaszolnak egy hónap eltelte után is?



2021. febr. 9. 10:58
 1/9 A kérdező kommentje:
*találni
2021. febr. 9. 11:00
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

1. Ne panaszkodj állandóan.

2. Ne légy negatív.

3. Hallgasd meg őket is, kérdezz, figyelj rájuk.

4. Legyél velük őszinte.

Ha te ezeket nem kapod vissza, akkor nem érdemlik meg a barátságodat.

2021. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%

Amikor reggel keresed a fésűt, azt se találod meg, de amint lemondasz róla és elmész fogat mosni, egyből előkerül.

Különben az életedben nem lesz több barátod, mint ahány ujj van egy kezedben... Az emberi lény borzasztóan undorító.

Ha gondolod, beszélhetünk, és megprobálom kideríteni, miért unhatnak rád, vagy mizu.

2021. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk nem ártana találkozni is velük. Ezek a virtuális barátok nem barátok, csak levelezőpartnerek.
2021. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ mikről beszélgetsz velük.
2021. febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Szia. Az én tippem az, hogy ne interneten keresztül beszélgess és próbálj barátot szerezni. Élőben szemtől szemben sokkal jobb. Kezdj el vele beszélgetni arról, hogy mit sportolsz mit szeretsz, mi a hobbid... És így ő is megfog nyílni és sokkal több mindenről lehet beszélgetni az illetővel. A megnyílás a barátság alapja. Ez az én tippem, remélem hasznos :)
2021. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Az internetes kapcsolatok nagy része ide jut, bár akad 1-2 ami tartósan megmaradt, de attól, hogy nem szűnik meg rövid idő alatt én is azt tapasztalom, hogy pár év után mindenképp.

Ezzel mondjuk nincs baj, az emberek mindig változnak és cserélődnek a barátok is, de én úgy vettem észre egyre nehezebb másokat találni már. Hiába beszélgetek XY csoportban és van aki szimpatikus, a privát beszélgetések hamar lyukra futnak vagy kiderül róla, hogy a privátban totál más karakter, mint kint a nyílt csoportokban.

2021. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1.Legyél ki tartó!

2.Ha olyan van, aki elég flegma azzal ne foglalkozz, őt csak Isten tudja megváltoztatni!

3.Próbálkozz olyan embereknél, akiknek a bemutatkozója alapján kedvesnek tűnik.

4.Próbálj meg nem depressziós lenni, az nagyon rossz!

5.Inkább okosabb, műveltebb emberekel beszélgess!

6.Utóbbi akkor, ha te is jobban szereted az olyan embereket!

7.Örülök, hogy ha segítettem!

Szép napot!

2021. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6,7


És a való életben mégis hol kéne ismerkednie?

2021. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!