Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne újra felvennem a kapcsolatot vele? 16/f

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt beszélgettem egy lánnyal, kölcsönös volt az érdeklődés, sokat beszélgettünk, kedveltem nagyon. Beszéltünk videóhívásban is, nagyon jó volt vele beszélni. Már majdnem odáig jutottunk hogy találkozunk, amikor eltűnt. Nem írt nekem napokig, aztán töröltem a beszélgetésünket, és többet nem mentem fel arra az oldalra, mert nem láttam értelmét. Viszont most így visszagondolva kicsit bánom, mert nagyon aranyos lány volt, szívesen megismertem volna. Tudom a teljes nevét, megtaláltam facebookon. Szerintetek rá írjak? Ha igen, mit?

2021. ápr. 30. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ne mert nem véletlen tünt el.

lehet megunt azt ezt zadrgtfnmhjuzhdgtddfxgchjk

2021. ápr. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
egy próbát megér
2021. ápr. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keresd fel!
2021. ápr. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tényleg nem véletlenül tűnt el, de nyilván egy próbát megér, viszont arra készülj, hogy valószínűleg nem fog válaszolni vagy ismét eltűnik. Tehát ne éld bele magad semmibe.
2021. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!