Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem egy barátommal,...

Összevesztem egy barátommal, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nos ja, ahogy említettem, összevesztem egy külföldi barátommal, igazából nem az egyik, hanem a legjobb (úgy mondván hogy neki is csak sablonos barátai voltak élőben és nekem is, szóval mi tényleg "egymásra találtunk") de tegnap előtt eléggé kiborítottam szerintem nála a bilit, sokszor összevesztünk már, de ilyen fél napok után írt rám semmi harag nélkül, mostanra két napja semmi jel, még arról sem, hogy élne. Összeveszni úgy vesztünk össze, hogy ha úgy nézzük, ő kezdte, nem vagyok az a türelmes tipus, főleg századjára mikor már elmondtam neki hogy "ne" és mégis folytatja, szóóóval idézvén azzal fejeztem be neki az üzenetemet: "Most menj, kib*szottul nem érdekel mit csinálsz, csak hagyj ezekkel végre békén". Kicsit "magányosnak" érzem magam mert tényleg 0-24 beszélgettem vele, és most így semmi. Tudom túllőttem a célon, de nem szeretnék én oda állni elé, mert ha én kérnék bocsánatot, akkor úgy jönne ki, hogy milyen kis éretlen vagyok, hogy megbántom és én esedezek előtte mikor nem csak én voltam feltétlen hibás... Valahogy fel kéne "vidítsam" és újra beszélnünk, ötlet? Előre mondom: NEM szeretnék olyan hozzászólásokat mint: "Igaza van, gyerekes vagy, miért nem gondolkodtál előre" meg "látszik neked is a méltóságod az első a barátság helyett"
2021. máj. 6. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Az őszinteség sosem káros. Egyébként valóban, ez alapján tényleg kissé éretlen vagy. Azt írhatod neki nyugodt szívvel, hogy sajnálod, hogy túllőttél a célon. Ez nem azt jelenti, hogy ő nem tett olyat, ami hatással volt arra, hogy aztán te azt mond amit. Ha úgy gondolod hülye voltál, amiért megírtad azt a sort neki, írd azt. Szerintem ő aligha vidítást akar, hirtelen a semmiből, mert nem zárta le ezek szerint, ha még nem írt neked.
2021. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is sokat veszekedtük, aztán odáig jutottunk, hogy hetek óta nem beszélünk. Szerintem mi beláttuk, hogy bár sok mindenben megegyezünk, a barátság nem biztos, hogy működőképes közöttünk. (ez a tipikus vagy gyűlölöd vagy szereted, és ez nem egészséges állapot)
2021. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!