Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Internetes barátommal kb. 7...

Internetes barátommal kb. 7 hónapja összevesztem,de szeretnék vele megint beszélni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos az én hibám,hogy most nem beszélek vele többet,először nem is zavart,de az elmúlt hónapban borzasztóan elkezdett zavarni. Nagyon szégyellek ráírni,tudva,hogy én voltam a szaralak,de mégis szeretnék vele valahogy kapcsolatba lépni. Nem egy haragtartó személynek ismertem meg,de nem is olyannak aki 2 perc alatt megbocsájt. Tudom,hogyha beszélni szeretnék vele akkor én kell valamit lépjek,és tudom,hogy ez csak az internet,de akkor is már a gondolattól felgyorsul a szívverésem.

2020. jún. 6. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar pontosan, hogy "sz.r alak" voltál? Szimplán csak hanyagoltad a veszekedés után?


7 hónap az jó sok idő, talán már el is felejtette...Én egyszerűen, de őszintén írnék: "Szia! Rég beszéltünk! Hogy vagy?"

Nem kell rögtön felhozni azt a vitát, én bemelegítés után egy félmondattal elintézném, hogy "figyelj, a múltkorit sajnálom..."

2020. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pontosan mondva a veszekedés után tiltottam,így nagyon esélyt se adtam arra,hogy végigbeszéljük a dolgokat :/ Tudom gyerekes volt,de hirtelen felindulásból cselekedtem.

Megpróbálom,bár nem hinném,hogy elfelejtette:D Kínos lesz,de legalább megpróbálom és hogyha nem akar ő beszélni akkor fogom tudni,hogy ne is kínozzam tovább.

2020. jún. 6. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Úúúú, az úgy tényleg bonyolítja a dolgokat :S Facebookon volt ez? Ha igen, mikor oldottad fel a tiltást?


Ez esetben, én hozzátenném azt is, hogy "bocsi, kicsit indulatos voltam a veszekedésünk után, ezért tiltottalak, de aztán megbántam..."


Hajrá!

2020. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kínos lesz, de gondolj bele, mi a legrosszabb ami történhet?
2020. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Instagramon volt,megpróbáltam feloldani,de kölcsönösen levagyok tiltva,de ráírtam az egyik barátjára akit mindketten ismerünk,nagyon lesülyedtem arra a szintre,hogy másoktól kell infót gyűjtsek :') De legalább most van egy kiindulópontom
2020. jún. 6. 22:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is pont ebben a cipőben voltam. Összevesztem az internetes barátommal,de ő volt a hibás benne.

Letiltott,én nem tiltottam őt.

Eltelt egy fél év,valami miatt letöröltem az instámat csináltam újat,

Ekkor eszembe jutott,hogy az illető akivel írogattam csak a régi instámon volt letiltva. Ezért bekövettem,ő újra rámírt,kb.2 napig írogattunk újra aztán abbahagytuk....


Szóval csinálj egy új instát és próbáld meg újra bekövetni.

Ha visszakövetett írj rá egy Sziát! Aztán várd meg mit lép,ha meg nem működik köztetek akkor keress egy új barátot!

2020. jún. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!