Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az exemmel közös, volt barátok...

Az exemmel közös, volt barátok, ismerősök rossznak gondolnak?

Figyelt kérdés

Pár éve már szétmentünk az exemmel, de mostanában tűnt fel, hogy facebookon sok, egykori közös ismerősünk már törölt engem.

Én szakítottam a barátommal, aki ezt nehezen viselte az elején és elmondott mindennek. Nem csaltam meg, nem vertem át stb.

A lényeg, hogy engem igazából bánt, hogy ezek az emberek olyanokat gondolhatnak rólam, ami nem vagyok, az ő hazugságai miatt.

Tudom nem kellene foglalkozni vele, rég volt, de attól még rosszul esik.


2021. máj. 10. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ez van a háttérben. Lehet, hogy csak simán letöröltek, mert már régóta nem beszéltetek és nem is fogtok többet, akkor meg minek legyenek az ismerőseid. Én is letöröltem a facebookos ismerőseim 85%-át, egyiket se utálom, egyikre se haragszom, egyszerűen csak nem érdekelnek.

Ha meg az exed miatt tették, na bumm. Gondoljanak amit akarnak, már egyikük se az életed része, nem mindegy?

2021. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!