Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ciki az interneten barátokat...

Ciki az interneten barátokat keresni?

Figyelt kérdés
Eddig sajnos rossz barátokat fogtam ki, akik csak kihasználtak. Úgy gondoltam teszek egy próbát az interneten. A facebookon ajánlott egy csoportot a kozmetikusom, ami direkt erre a célra van. Viszont attól félek, hogy írok ide aztán látja valami ismerős és rosszat fognak rólam gondolni, hogy ennyire béna vagyok, hogy a neten próbálkozok.
2021. máj. 17. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha félsz, hogy látja valami ismerős, akkor titkos csoportot keress és nézd meg, hogy benne van-e valami ismerősöd.
2021. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ismerősöm nincs benne, csak olyanok akikkel több közös ismerős van és itt laknak a városban. Lehet, hogy en nem ismerek valakit, de ő meg tudja ki vagyok.
2021. máj. 17. 14:23
 3/11 Senior Séf ***** válasza:
23%
Egy barátság a szimpátiával kezdődik. Neten hogy alakulna az ki?
2021. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Én ia neten ismertem meg a párom és az összes (egykori és mostani) barátom, szóval nem baj az.
2021. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Főleg a mostani időszakban
2021. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

Most biztos jön a lepontozás, de vállalom.

Eleve barátokat keresni ciki.

Én például sosem kerestem barátokat, hanem az ismerősi kapcsolataim mélyedtek el annyira, hogy barátságnak nevezzem őket.

Nem az lenne az alapja a barátságnak, hogy vannak közös emlékeitek, ismeritek egymást?

Szerintem nem random embereket kéne keresni, akik a barátaidnak lesznek és akikkel csináltok programokat. Hanem légy nyitott, beszélgess a környezetedben élőkkel és biztosan lelsz majd valakit, akivel jó beszélgetni.

2021. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik ismerős azért gondol rosszat rólad, mert neten barátkozol, az egy ostoba, rosszindulatú majom. :D

Miért lenne ciki vagy béna? Meg kit érdekel, mit gondolnak?

2021. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3%

Nem az, de nem is célravezető, az én tapasztalataim szerint.

Inkább hobbi/érdeklődési kör szerint kell havert-barátot "keresni".


6-osnak részben igaza van, de ha eleve programot szervezel valakivel akkor lesznek közös élményeitek stb szóval ugyanott vagy :D


(kaptál egy félig hasznosat sorry)


Az kb mind1 hogyan találkoztok!

2021. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%

Az tényleg ciki amikor egy olyan posztot látsz hogy:


Sziasztok! Barátkozni szeretnék! - vagy hasonló.

2021. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Ja, vérciki. De miért is? Mert egy ember kifejezi a szándékát, és valaki más ezért tud neki írni, aki szintén barátkozni szeretne?
2021. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!