Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi gáz ha 16 vagyok és...

Mennyi gáz ha 16 vagyok és van egy 13 éves barátnőm?

Figyelt kérdés
2021. máj. 17. 15:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Semennyire. A kor csak egy szám.
2021. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

1-es és tudod mi szám még?


KILENC, EGY, EGY!!

2021. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%
Egyáltalán nem gáz a mai világban 20 év korkülönbséggel is alkotnak párokat.
2021. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Hááát így ha a számokat nézem nem a legjobb mert a 13 tényleg még gyerek.

Viszont ha úgy nézem akkor a legelső barátnőm nekem is annyi volt és elvoltunk, valamint a mai 14 évesek is normálisnak tűnnek meg legalább 20 évesnek szóval azt mondanám az még úgy oké.


De nem tudom miért. Én inkább a nem re szavaznék szóval, hogy gáz, mégha manapság nem is az.

2021. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mármint ha csak barátság, akkor semennyire. Nekem nagyon sokáig volt egy 4 és fél évvel idősebb barátnőm (mindketten lányok vagyunk), tehát amikor én 12 és fél éves voltam, ő akkor volt 17. Legalább tíz évig nagyon jó barátnők voltunk, abszolút egy hullámhosszon. Nekem tetszett, hogy van kitől tanulnom, kire felnéznem, ő meg, gondolom, szerette, hogy van kinek átadni az "élettapasztalatát".

Bár érdekes, hogy mire én is felnőttem, megszakadt a barátság, már hosszú évek óta nem tudok róla semmit.

2021. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Velem volt hasonló. Azt hittem tőlem idősebb a lány, szóval össze jöttünk. Tali előtt derült ki, hogy hány éves. Szüleivel beszélt a dologról, mi meg megbeszéltük, hogy nem lesz semmi olyan 14 éves koráig, addig is legalább jobban megismerjük egymást. Pár hónap után szakítottunk, mert beláttuk, hogy a korból adódó különbségek nem igazán passzolnak. De nem váltunk el haraggal meg semmi. Beszélgettünk utána. Meg szó volt arról is, hogy egyszer talán újra kezdjük, de az se így alakult.

Azért megint másabb egy ilyen kapcsolat, amiről tudnak a szülők, nem bánják, kettőnk között megvan az összhang stb stb.

Meg megint más egy olyan, mikor csak összejár valaki dugni egy 13évessel.

2021. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem gáz, 3 év a külsönbség...Bár 13 éves még nem túl idős, ma már a 11 éveseknek is van barátja. De érettség kérdése. Szerintem kapcsolatra készen állhat, de ARRA biztos,hogy nem. Azzal várj min. 2 évet. Egyébként meg sok boldogságot, szerintem ha szeretitek egymást és a szüleinek sics ellene kifogása, működhet a dolog!:)
2021. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem a korkülönbséggel van a gond (bár fiatalkorban eléggé érződik a 3 év), hanem inkább azzal, hogy egy 13 éves gyerek, még nagyon éretlen. A pubertásnak pont az az időszaka, amikor rengeteg dolog változik. Tényleg jogos a kérdés, hogy barátnő mint lány barát, vagy barátnő mint kapcsolat?

Szerintem, ha kapcsolat, akkor nem feltétlenül egészséges ilyen fiatal korban ekkora korkülönbség. Vannak 16-13 éves ismerőseim is, nagyon nagyon nehezen tudom elképzelni őket együtt. És nem az a lényeg, hogy gáz, vagy nem, hanem hogy egyszerűen egy 13 éves gyerek még éretlen egy olyan párkapcsolatra, amire egy 16 éves már nem az.

2021. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

szerintem semennyire.

Én is elvoltam tinikoromban is a 4 évvel fiatalabb unokatesómmal, barátnőm is idősebb volt 2-3 évvel nálam.

nem függ ettől semmi.

2021. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak még ne szexelj vele.
2021. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!