Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 13 éves vagyok, és van egy...

Ramika66 kérdése:

13 éves vagyok, és van egy barátnőm akitől megkérdezték fb-n hogy járna-e vele. Persze én ugy mond elég csúnyácskán nézek ki és most nagyon féltékeny lettem a barátnőmre, többi lent. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

de nem akarom megsérteni és egyszerűen nem akarom végig nézni hogy ők összejönnek. Stb.


Én nem az a fajta vagyok aki kimondja a barátnőének hogy mit gondol róla, de olyan se vagyok aki tudja tartani a száját ha olyan helyzetben van.


2014. márc. 7. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig még mindig az lenne a legjobb, ha világosan megmondanád neki, mintsem titkolózni, amikor meg felhúz, akkor meg kikotyogni... Rémület ez a világ.
2014. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
xDD
2014. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazad van...de akkor sem oldódna meg a helyzet. Most mit csináljon? Nem mondhatja azt hogy "oké most akkor szakítok vele." Így tönkre tenném a boldogságát.És megint ugyan itt vagyunk..
2014. márc. 8. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!