Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha sajnálom...

Mit csináljak, ha sajnálom megbántani, de rosszabb mióta beszélgetünk? Ötletek?😕

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác, akivel már beszélek kb. 2 hete, de viszont eléggé problémás, nagyon sokat panaszkodik, és ez miatt nem szeretném elküldeni, de viszont nekem is elég rossz az életem, ezért nem szeretném, ha valaki folyamatosan “traktalna”, plusz érzem, hogy feszültebb, frusztráltabb vagyok azóta..

Szerintetek mit csináljak, hogy rázzam le szépen de hatásosan? 😕



2021. máj. 18. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Igaz barát lehetsz.
2021. máj. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Egyszerűen ne írj neki
2021. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hiába nem irok, ír megint
2021. máj. 18. 23:18
 4/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul amiket mesél szinte mind megtörtént velem is és feljönnek a rossz emlekek, ez meg rátesz egy lapáttal...
2021. máj. 18. 23:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mondelniki ugyan ezt? miértelme kitalálni valami kamu indokot amivel mégjobban megbántod?
2021. máj. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Írd le neki, hogy szeretnél mostmár inkább pozitív dolgokról beszélgetni vele, mert amiket ír rossz emlékeket idéznek fel benned. Ennyi.
2021. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

#1 Szaros 2 hete beszélgetnek, milyen barátságról beszélsz? :D

Kérdező legyél vele őszinte, semmi másnak nincs értelme.

2021. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es full igazad van..:D
2021. máj. 19. 00:03
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja, és nem beszélve erről, hogy allandoan azt vágja a fejemhez, hogy az összes nő egy patkány mind csak a pénzre megy stb amikor én ennek a szöges ellentéte vagyok..
2021. máj. 19. 00:26
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy hetes mondja, csak őszintén. Ha meg azt írja, hogy az összes nő patkány, akkor mondd neki, hogy az összes férfi disznó. Aztán hagyjad, hogy leessen neki. Bár úgyse fog. Lényeg a lényeg, hogy őszintén mondd meg neki, hogy lelkileg lehúz és neked ez nem kell, úgyhogy vagy pozitívat ír, vagy ennyi volt.


Lehetsz így erőteljesebb is kicsit, mert ha megsértődik, akkor jól jártál, legalább hamarabb lekopik.

2021. máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!