Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Amikor rosszabb periódusban...

Amikor rosszabb periódusban vagytok veletek is van úgy, hogy nincs kedvetek felszines beszélgetésekhez, kapcsolattartásokhoz?

Figyelt kérdés
Olyan emberekhez akik ezt úgyse értenék meg,átsiklanának a monadnivalótok fölött vagy elkezdenék ecsetelni a saját dolgaikat és emiatt bele se tudtok kezdeni abba,hogy mi van bennetek,mit éltek át.

2017. nov. 6. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor emiatt nincs kedvem semmi ilyesmihez, mert nekem az egész életem egy rossz periódus.
2017. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a felszínes emberekhez és beszélgetésekhez alapból nincs türelmem. Ha rosszabb periódusban vagyok, akkor szeretek egyedül lenni, viszont 1-2 órát még így is van igényem a barátaimmal tölteni.
2017. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sose szerettem a felszínes, udvariassági beszélgetéseket, akár jó kedvem van, akár nincs.
2017. nov. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben nekem sincs hozzájuk sok kedvem. Gyakorta előfordul, hogy nem is akarnak megérteni, hanem elkezdik a saját problémájukat sorolni, főleg ha esetleg megemlítek valamit az életem kapcsán, mintha versenyezni akarnának, kinek nehezebb az élete, ki rendelkezik több bajjal/gonddal az élete területén. Emiatt maradnak a felszínes szóváltások, melyek egy idő után unalmat váltanak ki.
2017. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A nem túl rövid életemet végigkísérte 3 barátom, velük hosszan szoktam beszélgetni. Még ha először úgyis gondolom, hogy "Jaj Istenem, de nincs kedvem csevegni" belejövök és órákig nyomjuk.

Másokkal, idegenekkel, felszínes ismerősökkel az udvariassági körök lerovása után (Jó napot, szia, szép idő, csúnya idő stb) lezárom a csevejt és mindenki megy a dolgára.

2017. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen. Ilyenkor nagyon fárasztó tud lenni ilyesmi, van, hogy még a köszönés is nehezen sikerül, mert ilyenkor android üzemmódba kapcsolok, és az energiáimat a problémára koncentrálom.


Igen. Én is tök ilyen vagyok, és teljesen megértem amit irsz. Nekem sincs kedvem magyarázni a problémámat, mert ilyenkor általában az ilyen emberek azt mondják, hogy logikátlan, vagy összefüggéstelen, és hogy ő logikusan, összefüggés szerűen beszél vagy ír és mindig figyel erre. INFJ-ként előfordult már, hogy logikátlannak, összefüggéstelennek olvasták amit írtam, pedig szerintem tök logikus volt, aztán rájövök, hogy tök különbözőképpen gondolkodik, és felesleges próbálkozni, hogy megértse mit akartam mondani.

Ez olyan mint mikor egy bagoly próbálná elhuhogni az embernek a problémáját, úgyse értené.

2017. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akikkel felszínes kapcsolatban vagyok, azoknak eleve én sem akarom ecsetelni, hogy mi van velem, milyen problémáim vannak. Szóval engem ez nem befolyásol. Nem vagyok az a típus, aki mindenkinek el akarja mondani a bánatát.
2017. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdező ugy értette, hogy az ilyen emberek próbálják nevetségessé tenni, attól függetlenül, hogy senki nem szeretne szóba állni ilyen primitiv emberekkel, akiknek az EQ szintjük hiányban szenved.


Nekem van, hogy nehéz időszakba van olyan időszakom, amikor kedves embereknek sem tudok mit mondani.

2017. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4-es ilyen már nekem is volt.És tényleg versenyezni próbálnak, hogy nekik nehezebb. Ilyenkor tényleg nem jut el a tudatukig, hogy nem szeretnénk velük versenyezni?

És fogalmuk sincs bizonyos helyzetekben milyen szomorúvá tudják tenni az embert a h.lyeségeikkel.

2017. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3-as én sem szerettem sosem az ilyen beszélgetéseket, pláne, amikor érzékeltem, hogy nem azt gondolja, mint amit mond.
2017. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!