Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon magam alatt vagyok?

Nagyon magam alatt vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon magam alatt vagyok. Nincs barátnőm, akikkel beszélgetek online, azok messze élnek, némelyikük más országokban. Nem tartozom egy baráti közösségbe se, de nem is bánom. Ez a piálós jelleg nem bejövős nálam. Csak introvertált vagyok, nem egyszerű nekem, hogy odamenjek bárkihez, hogy "Szia! Van kedved beszélgetni?" Tudom, érkezni fognak a kommentek, amikben jogosan le fogtok oltani, de nem érdekel. Valaki segítsen, mert nagy szükségem lenne most rá. Mit tegyek?

2021. máj. 23. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátkozz. Akár itt is 🤷‍♂️
2021. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miről szeretnél beszélgetni? Mi lenne, ha valaki igent mondana?
2021. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2.


Szinte bármiről lehet velem. Filmek, könyvek, videójátékok, botanika, állatvilág, science-fiction, horror, szabadidős tevékenységek,és még rengeteg más. Vagy csak általánosan beszélgetni. Ha valakivel megtalálom a közös hangot, fent tartom a beszélgetést.

2021. máj. 23. 20:06
 4/4 anonim válasza:
100%

Csak menj oda és kérdezd meg.

Nem veszthetsz vele semmit. Lehet, hogy az illetővel közös az érdeklődési körötök, és megtaláljátok a közös hangot.

Ne légy tétova, csak menj oda valakihez, aki úgy szimpatikusabb és kérdezd meg, hogy, hogy van, van-e kedve beszélgetni.

2021. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!