Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Anime fanok, miket neztek...

Anime fanok, miket neztek mostanaban? Nektek vannak animes barataitok?

Figyelt kérdés
15L

2021. máj. 24. 14:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%
Én most éppen a Code Geass-t nézem újra.
2021. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én személy szerint BL fan vagyok szóval yaoit.

De tudok ajánlani pár animét.

Darling in the FRANXX:

egyik nagy kedvencem, a főszereplő ( Hiro ) és társa ( Zero Two ) élettörténetét írja le, ahol a csapatukkal kell küzdeniük a Klaxosaurok ellen és közben egy-s-más kiderül Papáról aki a főnök szerűség


Parasyte:

legelső animém

véres jelenetek!!!

horrorba sorolják de én nem mondanám annak

paraziták jelennek meg és főszereplőnknek a jobb kezében landol egy ( későbbi neve szerint Migi ) és arról szól maga ez az egész ahogyan a főszereplő és Migi kűzdenek a teljes, ember evő paraziták ellen ( néha lányok is keverednek a sztoriba de nem valami hosszú életűek átlagosan XD )


Skate the infinity ( SK8 ):

Reki Kyan találkozik későbbi legjobb barátjával ( és remélhetőleg jövőbeli szeretőjével ) Langa Hasegawával és beavatja őt a deszkázás titkaiba. Nem kell sokat várni a ,,tanítvány leszárnyalja mesterét" ami némi konfliktushoz vezet majd a későbbiekben. A történetben 2 nagyobb csapat alakul:

-1 ami a deszkázás örömeit foglalja magába ( Reki, Langa, Miya, Cherry, Joe és Shadow ) -igen sok vicces jelenettel ezt a szálat követjük soron-


-és 1 amiben pedig az idézőjeles főgonoszunk jelenik meg ,,kutyájával" az az Adam ( aki kb Hisoka tesója XD -ráhajt Langára az az Snow-ra- ) és Tadashi aki Aam inasszerű valakije de inkább csak kutya néven ismert


mindenkinek van ,,beceneve" ami lehet akár rajongók által karakterekre ragasztott is:

-Reki: red hair boy

-Langa: Snow

-Shadow: a bohóc

-Joe: a csajozó

-Miya: neko boy

-Cherry: the girl

-Adam: Hisoka unokatesója

-Tadashi: kutya


egyik legkedveltebb animém



remélem kedvet kaptál valamelyikhez. Jó animézést!

2021. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!