Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyit chateltek a legjobb...

Mennyit chateltek a legjobb baratotokkal ha mondjuk hetekig nem talalkoztok?

Figyelt kérdés

Van hogy eltelik 3-4 nap anelkul, hogy egyikotok se irna a masiknak?


Legyszi irjatok oda hogy fiuk vagy lanyok vagytok mert kivancsi vagyok h lanyok tenyleg tobbet irnak e a legjobb baratjuknak.



2021. máj. 27. 14:59
A kérdező szavazást indított:
Naponta
1-2 naponta
3-4 naponta
Heti egyszer
Ritkabban
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Naponta. 17/L
2021. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha hetek telnek el két beszélgetés között, néha heti szinten 1-2x beszélünk. A 3-4 nap semmi, igényünk se lenne állandóan egymás seggében lenni, nincs olyan ember a bolygón akivel naponta beszélni akarnánk. A chatet utáljuk, inkább videotelefonálunk. Nők vagyunk mindketten.
2021. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem chatelünk minden nap, inkább 2-3 naponta. Ha történik valami érdekes, akkor megbeszéljük, de a fontosabb dolgokat inkább élőben. 22\F
2021. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik legjobb barátnőmmel se, se a legjobb barátommal nem igényeljük a rendszeres chatet. Simán van, hogy eltelik 1-2 hét is akár. Mondjuk úgy, hogy egyikükkel sem beszéltem, úgy nem telik el egy hét. De ugyanott folytatjuk, ahol abbahagytuk. Az általános az olyan napi és heti közötti. Viszont, ha belelendülünk, akkor az sok üzenet nagyon.

Szorgalmi időszakban legalább havonta összejövünk többen. Úgy, hogy nem egy városban élünk. Most vizsgák alatt nem hiszem, hogy össze fog jönni.

20/l

2021. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én két-három naponta szoktam chatelni a legjobb barátnőimmel, viszont mi az iskolában heti öt napon élőben is találkozunk egymással.
2021. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön lakok, így a legjobb barátnőmmel egy évben 3-4x talizok, de szinte minden nap beszélünk. Van olyan, hogy napokig nem történik egyikőnkkel se semmi, akkor nem chatelünk. Videó hívásban meg hetente, de ez is változó. Viszont snapen minden nap, és instán is minden nap küldjük egymásnak a hülyeségeket.
2021. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár hetente írunk általában egymásnak, a többit élőben mondjuk el, de akkor majdnem egy fél napot képesek vagyunk végig beszélni, ha nem többet. Van úgy, hogy hetente többször is írunk, de az ritkább.

20/L

2021. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, mert amikor iskolába jártunk, minden nap írtunk egymásnak, pedig együtt voltunk egész nap szinte. Most hetente egyszer vagy kétszer, van olyan, hogy ritkábban. Most a munkatársammal vagyok úgy, hogy nem elég, hogy együtt vagyunk egész nap, de még irkálunk is.
2021. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!