Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a barátnőmnek...

Mit tegyek ha a barátnőmnek nincs kivel elmenni bulizni, de én utálok?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmnek nincsenek más barátai, akik mennek buliba ők elég kétszínűek. Engem akar elrángatni és ha nemet mondok megsértődik, azt mondja nem vagyok igaz barát és ennyit megtehetek érte. Ráadásul iszik is, pasizik is, és akkor nem kerüli a kétszínű ismerősöket. Mit tegyek?
2021. máj. 31. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd a francba. Nálam már ezért a beszólásért repült volna, én nem erőltetném magamra azt amit utálok, főleg nem más miatt. Menjen csak a kétszínű ismerőseivel.
2021. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Menjen egyedül. Ma már nem ciki.
2021. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sértődjön meg, nem a te problémád, hadd vergődjön, ne hagyd magad manipulálni és ne hagyd, hogy bűntudatot ébresszen benned. Ennyi erővel megmondhatod neki azt, hogy ő nem igaz barát, ha olyan helyekre akar elrángatni amiket gyűlölsz.. Menjen csak a haverjaival, nem kell mindent együtt csinálnotok, ha meg nem érti meg akkor menjen a pitsába.
2021. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Irányítsd hozzám, mivel nekem sincs kivel menni, pedig kedvem az lenne.

28/F

2021. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!