Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátnőmnek holnap...

Sdan kérdése:

Az egyik barátnőmnek holnap lesz a szülinapi bulija. Meghívott engem is, de én meg nem akarok elmenni. Hogyan mondjam meg neki, hogy ne sértődjön meg? 14/L

Figyelt kérdés
ha azt mondom, hogy nem érek rá, biztos vissza kérdez hogy miért. ha azt mondom, hogy nincs kedvem, megbántanám.

2012. szept. 13. 17:53
 1/7 anonim válasza:
65%

Nos Én nem tartom helyesnek a "nemes" hazugságot, mert az is hazugság.

És a születés napot ellenzem, mert nem bibliai eredetű,

DE:

Miért nem szeretnél elmenni.?

Ha megírod, akkor talán jobban fogok jó választ adni.


Zsömle/lány

2012. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ne mondd azt, hogy nincs kedved! Inkább találj ki valami indokot, amivel nem bántod meg. Mondjuk már van programod, vagy a szüleid nem engednek.
2012. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a buli 14-20 óráig tart, nekem meg 3-4-ig külön angolom van ,és kicsit kellemetlen lenne a parti közepén betoppannom. meg egy csomóan lesznek,és a meghívottak felét alig ismerem... ja és a barátnőm 11 éves öccsét sem annyira bírom.
2012. szept. 13. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg az igazat. "Ne haragudj, de angolom van, így csak a közepére tudnék odaérni. Egyébként is a vendégek többsége nem kedvel engem. Kérlek, ne haragudj, hogy nem megyek." Vigyél neki valami apró ajándékot a bulin kívül, és hívd át magatokhoz máskorra.
2012. szept. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) már vettem neki Milkát :)
2012. szept. 13. 20:00
 6/7 anonim válasza:
80%

igen a 4-es válaszoló jól írta.

egyet értek.


Zsömle/lány

2012. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nah beszéltem vele, és mondtam neki, hogy nem érek rá. ahogy láttam nem nagyon hatotta meg a dolog, mondott valami oké félét, és ennyi :)
2012. szept. 14. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!