Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Adnátok felvilágosítást?Pillan...

Adnátok felvilágosítást?Pillanatnyi elmezavar miatt elmondtam egy nálam idősebb NŐnek, hogy nem közömbös nekem.Én is NŐ vagyok, ő anyám korabeli.(többi lent)

Figyelt kérdés

Akkor azt mondta, hogy azt hitte anyukaként tekintek rá kicsit, és, hogy átbasztam.

Aztán később gondolkodtam ezen sokat, és mégis úgy éreztem anyukámként érzek iránta, amit tudattam vele.Erre ő:"mindenkinek csak egy anyja van" Ezt megelőzően meg:" nem vagyok a családod" Meg mondta, hogy "ne ragaszkodj hozzám", "már bánom,hogy nem hagytalak megdögleni" Nekem kiskorom óta nincs anyukám, neki nincs gyereke.

Miért nehezményezte anno, hogy nem anyukaként kezeltem, ha meg nem érdekli később, hogy mégis csak úgy tekintettem rá?

Csak én érzem úgy vagy tényleg játszott az érzéseimmel?


2021. máj. 31. 12:30
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
97%

kicsit erthetetlen a kerdes. most szerelmes vagy bele vagy anyadnak akarod (esetleg mindketto furcsa kevereke ?)


lehet ugy erezte tul sok vagy, raragadtal, es ez neki kellemetlen volt. szomoru, de ez van, ha valaki nem akar kapcsolatot tartani, azt nem lehet eroltetni

2021. máj. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%

"elmondtam egy nálam idősebb NŐnek, hogy nem közömbös nekem."


Ne haragudj, de ez pont úgy hangzik, mintha leszbikus lennél, és szerelmet vallottál volna neki.

Ilyen esetben én is átbaxva éreztem volna magam és lepattintottalak volna, ha szép dolog, ha nem, főleg ha nem azonnal korrigálod a kijelentésed.


"és mégis úgy éreztem anyukámként érzek iránta, amit tudattam vele"


Egy ilyen vallomás után ez már nehezen hihető.

Márészt, meg bármikor megunhatja bárki, hogy anyaként tekintenek rá. Egy idő után simán tekinthet koloncnak, ha mindig a nyakán csüngsz felnőtt nőként.

2021. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nehezményezte anno, hogy nem anyukaként kezeltem, ha meg nem érdekli később, hogy mégis csak úgy tekintettem rá?"


Hát ne haragudj, de ha egyszer kb szerelmet vallasz neki, tudod ki hiszi el, hogy 2 hónap múlva már meg anyának tekinted. A kettő között baromi sok különbség van.

2021. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nagyon röviden:

Ő valóban egy gyerekpótlékot látott benned és a közlésed után megundorodott tőled.

Ennyi!


Hosszabban:

A leszbikusságot még a saját édes gyereknél is sokaknak nehéz elfogadniuk, de letuszkolják a torkukon a békát, mert a vérük.

Hogy ebben a témában ki és mennyire liberális, abba most ne menjünk bele, mert ez rajtad nem segít!

Az érzéseiddel nem játszott, mert nem is számított ilyen fordulatra.

A "már bánom,hogy nem hagytalak megdögleni" mondata nem volt túl szép, de tükrözi, hogy te okoztál neki csalódást és dühös, elkeseredett.

Szerintem hagyd békén, így jártál! Ez a hajó már elment.

2021. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
88%

TÚL SOK vagy neki.


Barátság OK, ennél szorosabbat (ráakaszkodást) nem akar.

Érthető.

2021. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azért, mert eleinte szimpatikus volt neki, hogy gyerekként tekinthet rád, vagy mint barátnő a fiatalabb korosztályból.

Erre te betolsz neki egy ilyen kb szerelmi vallomást. Persze hogy menekül tőled. Most már anya pótlék SEM akar lenni, sem barátnő, csak tőled megszabadulni, mert baromira nyomulsz rá.

2021. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
87%

"már bánom,hogy nem hagytalak megdögleni"


???


Ez után képes vagy emberi lényként tekinteni rá??

2021. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

Pedig az első gondolja jól.Létezik e két érzés furcsa keveréke is.És én ezt érzem.Ti ezt persze sokan nem értitek gondolom, mert alapból kevés a biszexuális/homoszexuális, és a legtöbb embernek van édesanyja, még, ha nem is tökéletes a vele való viszonya.

Viszont az dominál inkább, hogy anyaként tekintek rá.

Megundorodni ezért?Sosem közeledtem felé ÚGY... Meg nem azért, de elég jól nézek ki.Ok, hogy nem tetszem ÚGY, na de undort érezni...

2021. máj. 31. 12:47
 9/55 anonim ***** válasza:
85%
Ő vsz. sosem tekintett a lányának.
2021. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
50%

#8

Te meg azt fogd fel, hogy egy heteroszexuálisnak igenis undorító egy homoszexuális közeledés. Teljesen függetlenül attól, hogy a delikvens hogy néz ki!

Amúgy meg mi a kérdés? Miben vársz segítséget?

Nyilván "rád beszélni" nem fogjuk tudni, sem anyaként (most már), sem partnerként.

2021. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!