Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valakinek elmezavaros anyja?

Van valakinek elmezavaros anyja?

Figyelt kérdés
Kikészít mindannyiunkat.Ő depresszió beteg,de szerintem teljesen más baja van.Utána olvastam,a depressziósok tele vannak bűntudattal és mindenért magukat hibáztatják,ő viszont nem ilyen,mindenben mást vádol,a véleményemre kikattan mint egy 5 éves gyerek,ilyenkor nem állunk szóba egymással 1 hónapig.Mindenemre irigy,fenyegetőzik hogy megöli az apámat.Semmilyen anyai érzelmeket nem fedezek fel benne,mintha egy idegen lennék.A szomszédra is rátámadt nagy hasábfával,vérrel írogat a falra,arra is volt példa hogy négykzláb körözött az asztal körül.Semmit nem hajlandó otthon megcsinálni,a pénzt elkölti mindenféle hülyeségre.Én utána néztem és az ő összes tünete az elmezavarra van felsorolva.Féltem az apámat,nem élünk egy házban.Meg kell azt várni hogy megölje álmában(mert erről beszél)ahoz hogy rájöjjenek nem való a társadalmi életbe?Borzasztó ez nekem.
2011. szept. 4. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Kinek a vérével irogat????? Na mindegy.


Szerintem bipoláris depressziója is lehet.


Hány éves vagy? Apukádhoz nem tudnál átköltözni? Mit dolgozik anyukád? Simán rokkantnyugdíjas?

2011. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem jelentette fel a szomszéd mikor rátámadt? Lehet vele kéne beszélned, hogy félsz anyukádtól, és segítenie kéne, az első lépés pedig az leehtne, hogy feljelenti. Családsegítőnél kéne érdeklődnöd.
2011. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pszichiáterhez kellene elvinnetek, mert abből így tényleg nagy bajok lehetnek
2011. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz ide már pszichiháter kell, és ha olyan súlyos a helyzet akkor be fektetik idegosztályra, mivel közveszélyes így arra is meg van az esély hogy be kerülhet. Beszélj apáddal szomszéddal meg mindenkivel aki ismeri anyukádat és tudja milyen és vigyétek el szakorvoshoz, ez nem játék lehet hogy ebből még tényleg nagy probléma lehet és akkor már letöltendőt is kaphat.
2011. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy hány éves vagy,de ha ez így megy tovább,még a végén megöl,vagy életed hátralevő részében rémes gyerekkora tudsz csak majd visszaemlékezni.Kérd meg egy barátod anyját,hogy tegyen feljelentést a rendőrségen vagy gyermekvédelmen(ha te nem mersz),de osztályfőnök segítségét is kérheted.
2011. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pszihiater kell,ez mar nem deprsszio,nagyon hasonlit a szemelyiseg zavarra,egy baratom volt hasonlo tünetekkel,ö 2x fojtogatott(nem engem).
2011. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Irány a pszihiáter, meg az otthon. Vidd el, mielőtt még valami gáz lesz..
2011. szept. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Fú,aranyosak vagytok.Én 34 éves vagyok,és pont szomszédságban lakunk.Van férjem és egy 12 éves lányom,akit szintén féltek,úgyhogy odaköltözésről szó sem lehet.Ha ott laknák már én is az idegosztályon lennék.Ő pszichiátriai kezelt beteg.Jár az ideg orvoshoz a gyógyszereit feliratni 1 vagy 2 havonta,de a dolgairól nem mesél.A csuklóját vágta meg és az ő vérével írta a falra hogy "miattatok van minden".Kicsit később rosszulléteire panaszkodva a körzetinek megemlítette ezt az öngyilkossági játszmát(azért írom ilyen cinikusan,mert ezzel is félemlít mindíg minket)akkor beutalta a körzeti,beszámíthatatlanságot írva apapírra így zárt osztályra került.Miután hazajött,1 hét után ő akart visszamenni,jelenleg is ott van.Ott is bement egy másik szobába és rátámadt egy férfira.
2011. szept. 4. 17:37
 9/16 A kérdező kommentje:
Én csak attól tartok hogy enyhébb betegséggel kezelik mint ami valójában van.De való igaz hogy egyszer sem meséltünk róla sem én ,sem az apám az orvosnak.Mert mégis csak az anyám,az apámnak a felesége,és nem akarunk neki rosszat.Pedig ő nem így érez irántunk,ez is a betegsége miatt lehet.És ha szólok az orvosnak,olyan ideg rohamot kap,hogy...jajjajj...De azon is csodálkozok hogy egy pszichiáter nem hívja be a hozzátartozókat,hiszen tőlünk pontosabb információkat kaphatna,mert a pszichés beteg szava önmagában nem elég lenne,szerintem.És arra van esze hogy mit hallgasson el,és olyankor jól viselkedik.
2011. szept. 4. 17:47
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagynéném volt ilyen. 43 évesen bekattant pedig nem tudjuk mi alapon csak annyira be kattant hogy egy átlagos nap este rátámadt a férjére ütni verni kezdte és másnap nem emlékezett rá. Majd ezek egyre gyakrabban fordultak elő aminek az lett a következménye hogy be vitték pszichológusi vizsgálatra majd ő beutalta egy pszichiáterhez is. Ugye az előző házasságából van egy 23 éves fia és az új házasságába van egy 15 éves lánya is. Persze a lányát már veszélynek tette ki ezért a lánya még mindig 2 év után is lelkileg össze van omolva és folyamatosan jár pszichológushoz mert még mindig nem dolgozta fel az esetet. Nagynéném az már beteg lett mert volt egy enyhe agyvérzése vagy valami agyi probléma pontosan nem tudom mi, aminek az a következménye hogy ki esnek neki a dolgok, teljesen és összevissza csinált mindent, így időnként több hétre be fekszik a kórházba mert felügyelet nélkül nem is hagyhatják, persze lenyugodott csak még nagyon kattant.
2011. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!